Hitch: Lék pro moderního muže (2005)

Překvapivě vtipná a okouzlující americká komedie. Obvykle od amerických komedií moc nečekám a i tentokrát jsem nic moc nečekal a proto jsem byl velmi mile překvapen z téhle kupodivu inteligentní a vtipně roztomilé komedie. Will Shith předvedl svůj talent a nádherně celý film táhnul. Ale nebyl to jen on, i ostatní herci se snažili a je to poznat !

Sex ve městě (2008)

Ještě dalších pět minut a dal bych odpad!. Takovou sra*ku jsem uz dlouho nevidel. To mnozstvi vypatlanejch dialogů me az prekvapilo a naprosto uzemnilo. Totalni nevkus a zoufalstvi u kteryho jsem vubec nepochopil za jakym ucelem byl natocen. A toho hnusnyho obleceni ...

Rallye smrti (2008)

Death race je rozhodně, tvrdý, našláplý, rychlý, nekomprimosní a smrtící, ale i tak to byla jedna velká bábovka nudy. Jako vzor byl vzat Death Race 2000, ale bohužel se závodění přesunulo z ulic a silnic na nějaké předem nachystané závodiště. Tudíž se závod úplně vyhýbá obyčejným civilistům na které jsme byli zvyklí z Dath Race 2000. Statham je pro tuto roli jako stvořený a role mu sedne, jenže jde o prostej popkoňák plnej akce, střeliva, výbuchů a rychlých střihů, které mě už od začátku vadily.

Venkovský učitel (2008)

Bydžovskou, se musím přiznat, nemám zrovna v lásce, ale tady byla skvělá. V roli zdrcené a opět nalezené matky Marie si nedokáži představit nikoho jinýho. Jsem rád že v české produkci může stále vzniknout kvalitní český film, a ne jen samé kýčovité rádobykomedie !

Dostaňte agenta Smarta (2008)

Tak trochu parodie na Past a Bondovky, ale celkem slušně provedené. V několika momentech jsem praštěný vtipy celkem ocenil, ale u zbytku jsem si klepal na hlavu a hrnul do sebe brambůrky a teď mě pořádně bolí břicho. ***

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

Přihlouplá pohádka pro dospělé která nenabídne zhola nic. Akce, akce, akce, kouzla, akce, zvracející kráva, akce akce akce. Dávám tři hvězdičky s nadějí že čtvrtý díl už nebude :)

Dexter (2006) (seriál)

Zpočátku mě Dexter moc nebavil, ale až jsem si zvykl na charaktery všch postav, tak jsem se do seriálu zažil. Obzvláště poslední díly první serie byly skvělý. Druhá serie mi prisla trosku chaotická až místy nesmyslná, jakoby byly některé scény ušity hodně rychlou jehlou. Ale i tak nadprůměrný kriminální a krvavý seriál. Po vidění 1. dílu třetí serie zatím netuším kam budou scénaristi smerovat, ale zbývá mi jen pevně doufat že tento seriál nepošlou do kytek a že bude tak napínavý jako doteď. //edit: treti serie se uplne uzasne rozjizdi a kazdy tyden se tesim na nove dily.

Traffic - Nadvláda gangů (2000)

„Could you just shut up for one second and listen to yourslef ?“ Dle mého názoru nejlepší hláška z celého filmu. Traffic rozhodně nepatří k dalšímu filmu o drogách, spíše se snaží danou problematiku probrat ze všech stran. Nadprůměrný film :)