Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

Potřebujete doma zvuk v pozadí, když něco děláte ? Pokud ano, tak tento seriál je ideální volba. Ale dívat se na to ? Na to já nemám.

Nabít a zabít (2006)

Celkem kravina promísená všemožně možnými i nemožnými rychlými a nezajímavými dialogy. Dal by se z toho v klidu udělat 20 minutovej klip o tom jak někdo někoho vosral a na konci bych byl na uplně stejným bodu jako jsem byl po skončení tohoto téměř dvouhodinového thrilleru. Willise mám fakt rád a bylo ho tam na můj vkus málo, naopak Hartnetta nesnáším již od pohledu, a když ještě začne být drzej, tak se mi hned zvedají oči v sloup. Průměrný nic na zabití večera.

Death Race 2000 (1975)

Při téhle prazvláští úchylárně jsem si alespoň zavzpomínal na časy, kdy jsem hrával Carmageddon. Ostatně hra vznikla myslím právě díky tomuto filmu. Snímek rozhodně není nejlepší, ale nějak jsem se moc nenudil a vydržel až do konce. Zábava to taky není (jak by taky závod ve kterém je důležité srazit co nejvce lidí, obzvlástě žen a dětí, mohl být) a Stalloneho působení už tuplem nechápu :D Tři hvězdy za vzopmínky na mou 486ku ((:

Tráva (2005) (seriál)

Začátek první série mě zrovna nějak výrazně nenadchnul, ale až jsem se dostal přes pár prvních dílů, tak jsem si seriál oblíbil. Druhá a třetí serie je parádní, ale s každým dílem čím dál víc komplikovanější a propojenější + zapletnější. Myslím že se to začíná až moc zauzlovat a už to nemá svůj původní nádech a první díl 4. serie mě zatím ani trochu nepřesvědčil o opaku. Doufám že tento seriál nepůjde do kytek a že to mají scénaristé dobře promyšlené. Byla by to škoda.

Zjizvená tvář (1983)

Výborná věc. Myslím že vše už je tu napsáno, tak jen připojím jednu větu která se mi ve filmu fakt líbila. Řekne ji TM (Al Pacino) kdyz odchazi docela podobraz z restaurace, kde se s ním právě rozešla Elvie. "I always tell a truth, even when i lie."

Mechanický pomeranč (1971)

Je to parádní šílenost, ale přecejen nějaký ždibeček něčeho mi tam scházel. Část o ultranásilí je úchvatná. Naopak vězení mě docela nudilo. A zbytek byl takový napohodu. Jako celek pěkný, poučný :)

4 měsíce, 3 týdny a 2 dny (2007)

Dokáže přivodit depresi i zaskočit. Takový námět v takové režii se jen tak nevidí a jsem rád, že jsem měl možnost toto drama shlédnout.

V Bruggách (2008)

Perfektní drama u kterého jsem se i výborně pobavil a zasmál. Celkem strohý děj, který je však vytáhnut do nejmenších detailů a baví téměř každou chvilkou. Snad mám pro anglické filmy slabost a nebo prostě umí točit filmy které se i jako filmy chovají a ne jen jako krvavé akčňáky z USA.

Impuls (2008)

Nudný béčko okořeněný troškou agrese, vyšinutostí a sexem. Celkem zabitej čas, když se to tak vezme. Kromě pár sexuálních scén nemá co nabídnout. Alespoň že je na co koukat (Willa Ford). Ještě mě napadly slova naivní a hloupé, ale už mi to ani nestojí zato, abych to zakomponoval do věty.

Futurama: Milion a jedno chapadlo (2008) (video kompilace)

Po dlouhé době konečně další dávka Futuramy. Musím dát 5*, protože je to prostě Futurama. Srovnal bych to v kvalitě s předchozím filmem Futurama: Bender's Big Score (video film) . Je to zábava, ale je to prostě film a ne díl serálu a ke konci už trošku dochází šťáva a zábavnost, ale i tak paráda :) //aktualizace: mé nadšení ochladlo a srovnávám na 4 stars.