Honey (2003)

Mě se to docela líbilo, když vemu v potaz, že jde o takový žánr. Hned po dopsání tohoto komentáře jdu ubrat jednu hvězdu Step Up 2 the Streets, protože v porovnání s tímto filmem si ji nezaslouží.

10 000 př. n. l. (2008)

Ufffff. Tak jsem to zdárně přežvejkl. Dokážete si představit slovo "úžasné" v negativním slova smyslu ? Pokud ano, tak jste na dobré cestě pochopit jak na mě tento film působil. Rozhodně má Emmerich zvláštní představu o tom jak to před 10K lety vypadalo.

Bláznivej sejf (2003)

Takový nic na který čučíte jen abyste na něco čučeli. Typický flák do komerční televize pro diváky sledující TV jen protože sou tak zvyklí a je jim jedno co jim kdo naservíruje. Nezajímavý, nevtipný, neakční, nijaký. Jako alternativu doporučuji akvárium s rybičkama, to je alespoň svým způsobem zajímavý.

V řetězech (2006)

Dobrej film, o tom jak se starší černoch snaží výlečit nymfu a ku*vu z její posedlosti a nebojí se ani řetězů. Srandovní byly scény s řetězy. Timberlake brečící jako malej kluk, když na něj někdo začne mluvit nahlas a nebo je kolem velký rámus, taky není k zahození :) Fajn film plný blues a sprostého slangu, který byl umravněn českými titulky na DVD.

Mrtvý muž (1995)

Takové nepopsatelné něco provázející diváka celý film na mě zanechalo stopu. Stopu v kladném slova smyslu. Vynikající kam se oko podívá. Nemohu jinak než pět s pochvalou směřující k Jarmuschovi.

Nerovná partie (1997)

Ani nevím co k tomu napsat. Banda magorů co unese dalšího, ale zkušenějšího magora a magor s rybíma botama sjedná nápravu podle rozkazu zkušenějšího magora. Béčkový nic, který nemá nic dosebe, ale ani nepokazí čas strávený sledováním.

Jumper (2008)

Tohle by se klidně mohlo jmenovat "Jak nám Paladin porodil Skokana". Plný kravin kravin a nezodpovezenych otázek. Jakpak ho Roland nasel v byte? Jak nasel na konci matku ? Kde se jumperi vzali ? Kolik jich je ? Proc to a tamto ? Podleme nedotahnute dokonce a slo by z toho urcite vyzdimat vic a i divakovi by slo predat vic "informaci" aby se tolik nenudil pri tom bezduchym skakani. Dve stars za Rachel Bilson.

Piráti ze Silicon Valley (1999) (TV film)

Velmi dobrý, dnes již historický, dokument, který vypráví o tom jak to ZHRUBA bylo. Gates je prostě Gates a musím uznat, že je fakticky šikovnej. Nedávno jsem viděl jeho rozhovor s Markem Ebenem "Na plovárně" a teď tento film. Je to dobré vidět a slyšet, a ne o tom pořád jen číst. Pro lidi které historie SW zajímá, mohu doporučit. Ostatní pokud o tom nic nevědí, tak uvidí asi jen podprůměrný skorofilm.

Elita (2001)

"Doesnt Bill Gates have something like that ? Bill who ? " Velmi velmi veeelmi usmevné pro lidi kteri pracuji na pocitaci, bashi a unixovych systemech :) Nemohu rici ze bych se nejak vyrazne bavil, ale taky prakticky nebyla mista kde bych se nejak vyrazne nudil. Proste tuctovej skoroprumer. Dobrý tak na podivani se pred spanim, kdyz je clovek fakt utahanej a jeste se mu nechce spat.

Válečníci (2007)

První část, ve které předvládal křik a boj, byla opravdu, nebojím se říci, velkolepá. Ale o druhé bratevské a politické části už to samé říct nemohu. Ta byla prostě jen ultraplochá. Jsem rád, že jsem po dlouhé době viděl nějaký ten akční film mimo hollywoodskou produkci.