Lovci pokladů: Kniha tajemství (2007)

Skvělý film. Význam slova skvělý je myšlen nějak takto: Skvělý na zabití dvou hodin a přitom se alespoň nenudit. Je to lepší než si házet míčkem o zeď nebo skákat na trampolíně, ale na druhou stranu existují lepší činnosti, které by se daly dělat a samozřejmě i lepší filmy. Hned po zpátčce červeného ferrari divák prakticky ani neví o čem že to bylo, alespoň tak jsem dopadl já. Skvělé na odreagování se od reálného světa a skvělé pro koukání v HD rozlišení. Tím bych skvělé uzavřel a špatné stránky filmu bych přenechal na ostatních komentářích.

Moje borůvkové noci (2007)

Pro mě je to jen překolorovaná trhaná nudná borůvková slátanina, která se chytá stébla kde jen může, škoda jen, že když už to vypadá docela nadějně, stéblo se vždy přetrhne. Na konci zůstane jen hromada naškubaných stonků a docela solidní zívnutí doprovázené myšlenkou naprosto promarněných necelých 2 hodin. Aspoň že sountrack je v pohodě.

Láska je láska (1998)

Buď jsem viděl úplně jiný film než ostatní tady a nebo to fakt nepatří do mého gusta. Pardon ale taková teenagerovská slátanina byla "cool" (jak nám holčičky tvrdí) asi jen v roce natočení tohoho něčeho. Filmu ? Možná, ale váhám. Přišlo mi to naprosto zabržděné, bez štávy a prakticky i bez děje. Najednou byl konec a to tam ještě o nic nešlo. Jedna star za hudbu která na filmu patřila mezi ty lepší věci. A hvězda za pocit ne uplně zbytečně promarněných 90 minut.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Vynikající serál který těží z jakékoli pitominky. Na každé postavě si musíte něco oblíbit a na Barnym si musite oblibit uplně všecko :D Suit UP !!

Čistá práce (2008)

Výborný anglický počin plný napínavých scén s výbornou hudbou a celkem slušnými hereckými výkony. Nemám snad ani žádnou výtku, prostě parádní věc, kterou jsem určitě neviděl naposledy a nikdy se nebudu bránit jejímu opětovnému shlédnutí.

Stormbreaker (2006)

Fakticky úplnej bond pro děcka, to byla první věc která mě napadla při závěrečných titulkách. Ale docela se mi to zádlo v pohodě, až tedy na poslední část filmu od "červenýho tlačítka", to byl děsnej a nudnej kýč. Hudba taky v pohodě, střih se dal a nudný to taky nebylo.

Superstar (1999)

Molly Shannon tam presne sedí, pripadlo mi to chvilemi i docela vtipne, vsak v kterem jinem filmu dava nekdo fracouzaka dopravni znacce nebo stromu :D Zadna bomba ale existuji hure znicené pásky.

Gynekologie 2 (2007) (seriál) odpad!

Co to je toto ? Vydrzel jsem prvních 5 dílů s nadějí že se do toho dostanu, ale opak je pravdou. Je to odpad se vším co k němu patří. Smrdí, vytváří úškleb, podněcuje nevolnostní stavy a dokonale člověka odrazuje. Ale jak známo, nekteří odpad i přebírají a proto se to někomu určitě líbí.

Let's Dance 2 (2008)

Propracovana choreografie ? Anoo!!, na miru šitá hudba ? Anoo!! Herci ? Kdeee ?!! Tak je blbá ?!! Kdyz je v crew tak prece nemuze chodit do skoly, to dá snad rozum :D :D Tohle zaujme asi jen nadsence a nenarocne divaky, pro ostatni se spise vyplati investovat cas a penize do neceho koukatelnejsiho. Mozna kdyby byl divak usetren ubohych dialogů a blbých záběrů ze "školy" a ulic, tak by z toho mohl byt pekny dokument. Ale v soucasne podobe je to s odpustenim slatanina. // editace: po shlédnutí Honey jsem byl svědomím nucen ubrat jednu hvězdu protože si ji nezaslouží.

REC (2007)

Docela povedený horor který v sobě skrývá napětí, strach i mutanty. V poslední době je "trh" s mutantíma hororama docela ubohý, protože ty horory sou spis komedie, ale REC podleme takovy neni. Zpracování v podobě Cloverfieldu ("Jediná amatérská" kamera sníma celý snímek.). Libilo se mi to a doufám, že se mi bude hezky spat a nenechá to snové následky :-)