Absolvent (1967)

Dustin Hoffman je výtečný, hudba je brilantní, scénář na jedničku. Flim na jedničku s pěti hvězdičkama (:

Mlha (2007)

První slova která mě napadla po shlednutí byla: "Docela dobře natočená blbost". Já být v tom obchodě, tak paní Carmodyová se nedožila ani poloviny filmu. Konec byl skoro smutný a málem i k zamyšlení, pardon ale prostě mě to nechytlo, krom pěkných efektů, kvalitní mlhy a barvitých postav to bylo bez šťávy, příběhu a prakticky i bez napětí.

Apokalypsa (2006)

Snad jediný film který jsem nepochopil a jsem za to vděčný. Kdybych pochopil o co v tom filmu vlastne jde, tak by to uz nebylo asi tak moc zabavný a sileny. Kazdopadne ulet ! "... and pimps don't commit suicide."

Superpes (2007)

"Dogfish" :D Uderdog je proste psi superhrdina ktery ma naprosto vsechno co k takovemu hrdinovi patri, vcetne schopnosti mluvit. Ano, je to umělé, ohrané, stupidní, detske. Ale co ? Deti se u toho pobavi alespon tak jako ja a hulici z toho budou mit rozhodne velmi pestre stravenou hodinku a dvacet minut :)

Control (2007)

2 hvezdicky jsou predevsim za obraz a herecky vykon a pul hvezdy za hudbu. Zbyvajici pul hvezdy k memu hodnoceni je kdesi v nekonecnu obihajici kolem jmena Joy Division. Do shlednuti toho filmu jsem o Joy Division vubec nic nevedel a neznal a po shlednuti filmu ani nemam sebemensi nutkani na tom neco menit :)

Kids (1995)

Jako film se to podleme hodnotit nedá. Autor se pravděpodobně snažil na něco poukázat, což je přinejmenším chválihodné. Občas jsem si říkal že někteří ti frackové by potrebovali aspon poradnej vyprask a nebo poradnou ranu od zivota. Zanedlouho se tak opradu stalo, a nebo ne ? "Jesus Christ, what happend ?!"

Slipstream (2007)

Právě sedím s otevřenou pusou a říkám si " O čem to vlastně bylo ?" A nejak nemohu naléz rozumnou odpověď. Ze začátku filmu se mi prostřihování obrazu a umělé zasekávání zdálo docela originální, v polovině jsem již zýval a ke konci už jsem chvílemi i odvracel zrak. Jednu hvězdu dávám jako rezervu pro případ kdybych zjistil že mi ve filmu něco uniklo nebo jsem něco nepochopil. Anthonyho Hopkinse si tímto jako herce rozhodně vážit nepřestanu, ale jako jako režisér a scénárista u mě neuspěl.

Život podle Dana (2007)

Obvykle tento typ "romantaku" nemusim, ale "Dan in Real Life" je svetlou vyjimkou. V urcitych castech jsem se docela pobavil, obzvlaste pri hadkach s s dcerou Carou. Na zaver jedna hlaska z filmu: "No, you don't even understand that you don't understand."

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Od Ramba nemohu ocekavat smysluplny dej, hodnotny scenar, ci chvile napeti. Ovsem lze ocekavat masivni uziti zbrani a vybusnin jejimz vysledkem je nemale mnozstvi krve a lidskeho kriku. Ve svem zanru je to film velmi povedeny plny efektu a krve. Spousta strileni a akce. Priznivce Johna Ramba snimek rozhodne potesi. Me nenadchl, ale na druhou stranu ani nezklamal. 4 hvezdy :)

Vím, kdo mě zabil (2007)

Přemýšlím co na tento snímek říct. Na jednu stranu to bylo ubohé, spatne zahrané a chvílemi nelogické, avsak na druhou stranu se mi to zdálo docela poutavé a cekal jsem co se v které chvíli stane, nestalo se prakticky skoro nic, a mozna prave proto me to zaujalo. Lindsay je proste "hrdinka". Vsechno to vyresi, zapornaka zabije, a jeste zvladne vykopat hrob se svym zivym dvojcetem. A to vsechno s urizlou rukou a nohou damy a panove !! :D to si zaslouzi prece 4 hvezdy ^^