Útok na Bílý dům (2013)

Mít to o půl hodiny míň, tak jdu o hvězdu nahoru. Ale je to obyčejná tuctovka o záchraně jůesej prezidenta, tentokrát negra Foxxe. Ta špetka humoru to fakt nevytrhla.

Stážisti (2013)

"It occured to me, why not to use Emacs rather than Vi as the default editor for Ubuntu." WHAT THE FUCK?

Nečekaná hrozba (2013)

BACHA! OBSAHUJE SPOILER(Y)! Thriller od Uweho Bolla? No to jsem musel vidět! První co mě u filmu zaujalo je, že je místy hudba úplně mimo. Ale fakt totálně :D. Jenže po chvíli jsem se přes to přenesl a zjistil, že to naprosto obyčejnému thrilleru dává trochu jedinečnosti. Film je o tom, že se pravej nefalšovanej, nahnědlej ejmerickej prezident rozhodne zajet do prdele jménem Suddenly, protože má chuť postřílet místní zvěř. Jenže bráchu Majkla z Prison Brejku si najmula nějaká záhadná komise, aby hlavního ejmerikána voddělal. Ten je tak drsnej, že je schopnej ho trefit s nějakou lovecnou puškou na stovky yardů z chalupy nad městem, navíc držíc ji jen tak v luftu. Průser je, Ray Liotta není žádnej přivázanej přizdisráč, co jenom zabíjí své nejlepší přátele ve válce, a jak jinak, atentát v poslední chvíli překazí. To Dominica Purcella samozřejmě pořádně nasere, tak mu ukáže, že není žádná nula, bohužel k jeho smůle ho odrovná 11letý děcko. Ale jako musím uznat, že se mi to celkem líbilo :-)

Babovřesky (2013) odpad!

Jestli jste si někdo mysleli, že Kameňák byl špatný, tak tohle Vás naprosto odrovná. Tolik wtf myšlenek jsem u filmu ještě neměl. Odpad zcela zasloužený a v kontextu Babovřesek přemýšlím, jestli nepřehodnotit ostatní, mnou udělené, odpady! Jo a Troška odemě neviděl ani korunu... Za něco takového snad nemůže inteligentní člověk zaplatit.

Černé zrcadlo (2011) (seriál)

[S01] E01: Fuck a pig (**** a půl), E02: Hot Shot (*****), E03: Record your whole life (****) || [S02] E01: social AI (****), E02: Hunting (**** a půl), E03: Waldo (****)t || Názvy episod nejsou oficiální, ale je to jen mé pojmenování, abych si lépe vzpomněl o čem to bylo. Série opravdu nastavují zrcadlo, a dávají podněty k zamyšlení.

Naughty or Nice (2012) (TV film)

Toto je taková správná vánoční oddechovka. Prostě klasická vánoční žánrovka, je to trochu drama, ale jsou tam i prvky intriky, romantiky, přátelství, trocha vtipu, a samozřejmě zaručeně pravý Santa. Od každého tak akorát a podle mě to docela dobře funguje a nebudu mít problém se na to podívat o Vánocích znovu, hlavně taky proto, že mám pro Hilarie Burton slabost :-)