Projekt X (2012)

Co jsem to vlastně viděl? Komedie, říká někdo? Kde? Spíš takovej dokument z náhodně poskládáných klípků. Hlavně že tam jsou kozy a častokrát „fuck“ že?

Underworld: Probuzení (2012) odpad!

Buď jsem úplně mimo já, nebo ten film. Ale rozhodně si nerozumíme.

Jack a Jill (2011)

Okej, řeknu to takhle – film sám o sobě je prvotřídní sračka a rozhodně bych ho jako takový nikomu nedoporučil (dokonce ani lidem, který nemám rád). Ovšem pokud jste náhodou, jako já, fandové infantilního, stupidního a ubohýho humoru, tak vřele do toho! Film má své chvilky, kdy překvapí svou vtipností a občas jsem ho musel pozastavit a počkat než mě přešel záchvat smíchu :-) Al Pacino zde (a nejen zde!) prostě nemá chybu a jeho vpády do filmu jsou pro mě absolutně k popukání! Sandler teda nic moc, ale neurazil, a Katie Holmes mi tam přijde spíše jako zbytečná dekorace. What's my name? Dunkaccino!

Workaholics (2011) (seriál)

Zvláštní, jak u tohoto seriálu byly některé díly hrozná nuda a jiný zase poměrně zabavné a vtipné. Celkově se mi seriál zalíbil a za třetí sérii bych se vůbec nezlobil.

Pařba v Bangkoku (2011)

Celý film jsem se jakž takž bavil, i když občas mi přišly některý části vyloženě vynucený. A závěr to celý uplně poslal doprčic. Hloupý, ohnutý a stupidní příběh. V porovnání s jedničkou to byla totální slátanina.

Moje krásná učitelka (2011)

Mno poměrně strohý a přímočarý příběh bez nějakých větších zádrhelů. Žádnej trhák to není, ale dívalo se mi na to docela dobře.

Síla myšlenky (2011)

Poprvé jsem u toho usnul. Podruhé jsem to už dokoukal, a kdybych znova usnul, tak by to byl asi lépe využitý čas. Námět je dle mě vcelku slušný, ale zpracování a herecké výkony jsou o několik řádů níže.

Teror (2011)

Začínalo to docela dobře, ale vyklubala se z toho klišoidní blbost. Ani N&N tomu nepomohli, prostě scénář napumpovaný klišém od začátku do konce.

Strom života (2011)

Tak tohle jsem nečekal a dostal jsem, jak říká Legas, pořádnou ránu do koulí. Po půlhodině jsem to vypnul. Vizuálně je to povedené, ale brutální nuda! Třeba až budu v jiném rozpoložení, tak dám tomuto filmu ještě jednu šanci, ale momentálně nemůžu jinak než *.