City Island (2009)

Super film o tom, že každý má tajemství a o rodině kde si všichni vzájemně lžou, až to zachází do extrému. A právě proto je to tak vtipné a neotřelé a moc mě tento počin bavil. Andy Garcia jako Vince Rizzo se uchází o roli ve filmu Martina Scorseseho, kde hraje De Niro. Funny! :)

Kick-Ass (2010)

U tohoto filmu jsem se fakt prvotřídně nasmál. Akorát nechápu proč do toho Cage šel, moc mi tam totiž neseděl a nepřišlo mi, že by se do tohoto filmu zrovna hodil. Jinak je to skvělá akční komedie, která si na nic nehraje. I (super)hrdinové dostanou občas pořádně na držku, ale odplata na sebe nenechá dlouho čekat.

Odpočítávání (2010)

Čekal jsem, že to skončí nějak zajímavěji, protože celý film se atmosféra a napětí velmi stupňovalo. Opravdu jsem čekal nějaký pořádný kousek ke konci, ale toto mě zklamalo. Ale i tak celkem slušný film s napínavou atmosférou a velkým morálním dilema.

Kniha přežití (2010)

Po vizuální stránce nemám co vytknout, ale jinak to byla neskutečná hovadina. Na akční film je to málo akční, na dobrodružný film je to málo dobrodružné a na thriller je to hádejte co...

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Jsem moc rád, že mé 1000. hodnocení je právě Red Dwarf. Viděl jsem zatím první dvě DVD, ale už si myslím můžu hodnotit, že je to fakt sranda. Anglický humor u mě vede.

Přestupný rok (2010)

Amerika vs. Anglie mě vždycky dostane :))

Solaris (2002)

Ufff, chtěl jsem se podívat na pořádné sfi-ci a tohle vypadalo fakt slibně, Clooney, produkce James Cameron, ale nakonec to byla nuda obrovská. Totálně mě to uspalo a unudilo.

Ulovit miliardáře (2009) odpad!

Takhle to dopadne když skupina neherců začne hrát a režíruje to T. Vorel. K zblití. Jedinej kdo se dá, tak je Matonoha, ale i tak to bylo naprosto ubohý. Kdo tohle financuje, tak by se měl fakt zamyslet a zajít si k lékaři, patrně trpí nějakou poruchou.