Bathory (2008)

Hrozně nudnej a dlouhej mišmaš.

Gamer (2009)

Škoda, že ta spousta nápadů nedrží vůbec pohromadě. Dokonce i Surrogates, kteří nebyli tak dobře promyšlení, mě bavili víc než tohle. Spousta zajímavých nápadů, ale zpracování a režie to totálně zabili. Je to akční, svižný, ale přitom tak neskutečně nudný.

Moje krásná čarodějka (2005)

Ferrella fakt moc nemusím, ale tady mě nevadil, a Nicole byla skvělá. Mě se tato komedie fakticky líbila, taková milá, zábavná a hlavně záživná.

Zombieland (2009)

Sice jsem se pákrát fakt od srdce zasmál, ale bylo to trochu málo. O čem že to vlastně bylo? Jaká byla pointa? Ano, žádný děj, jen čistě účel. Pobavit nenáročného diváka, a vydělat na něm nejakej ten peníz. Nic víc.

500 dní se Summer (2009)

K této komedii jsem byl z počátku docela skeptický, moc jsem nevěřil, že by se mi mohla líbit, ale mou naději živila Zoey, která je má oblíbenkyně. A nakonec z toho vypadla vcelku povedená (ne)romantická komedie. Těch vtípků tam bylo trochu míň, ale co jsem zachytil, tak bylo fakt vtipné.

Po čem kluci touží? (2008) odpad!

S tím scénářem to mohla být lehce podprůměrná americká high school komedie (jasně, teď přijde velký ALE), ale kamera, režisér a maskéři z toho udělali totálně nechutnou sračku. Jak někdo mohl vybrat takový nepříjmený a hnusný xichty, to fakt nechápu. Hráli celkem přijatelně, ale na 90% postav se nedalo dívat. Typ těchno komedií má jiný vzhledový "standard". Prostě nekoukat, pokud Vám je čas cenný.

Vzhůru do oblak (2009)

Animace opět krásná, hudba super a byl jsem moc rád za typicky "hluché" pixarovské části, kde chování postav mluvilo dostatečně za sebe a nebyl potřeba ani hlásek. Jen příběh mě nějak extra nenadchnul.

Líbáš jako Bůh (2009) odpad!

Fakt hrůza, film plnej kokotin prorostlej naprosto ubohým product placementem.

Chceš mě, chci tě (2009)

Dokonce to nebylo ani tak špatný jak jsem čekal. Zápletka byla klasický klišé, ale vtípky byly sem tam vydařený. Ale bylo tam i pár bezduchejch u kterejch se (pro mě nepochopitelně) celý kino chlámalo. Buď jsem něco přehlídl, nebo nejsem dost konzumní. I tak jsem film v klidu strávil, ale 4 hvězdičky dát nemohu, tím bych urazil "ty lepší" komedie.

Náhradníci (2009)

Taková docela blbost, ale celkem jsem se u toho bavil.