Neznámý (2011)

Film plný absurdních náhod. Nic co bych ještě někdy chtěl vidět.

Všemocný (2011)

LImitless si krásně hraje a fantazíruje nad představou, že existuje pilulka, která umožní člověku používat celý jeho mozek a tím ho udělat vnímavějším a chytřejším. Moc dobře se mi na film koukalo a nenudil jsem se ani jedinou chvilku. Jediné co mě trochu zklamalo (nebo možná ani ne tak zklamalo, jako nepřekvapilo) byl závěr, který jsem čekal trošku vyšperkovanější.

Pohřben zaživa (2010)

Když jsem si pustil tento film, tak jsem nevěděl vůbec do čeho jdu. A hned po prvních deseti minutách jsem byl mile překvapen, jak může být toto téma zajímavé. Bohužel po uplynutí pár dalších desítek minut mé nadšení začalo trochu opadat a přišlo mi, že se scénáristi snažili za každou cenu zaplnit stopáž "jednoapůl" hodinového filmu. Už to nebylo tak svěží a nápadité jako zpočátku, ale i tak jsem si film užil a nelituji času jemu věnovanému.

Iron Man 2 (2010)

Jako zábava se to celkem dá, ale chování postav a vlastně potažmo celý film mi připadal docela primitivní a bez logiky.

100 Questions (2010) (seriál)

Škoda že tento seriál utnuli. Myslím si, že potenciál to určitě mělo, ale sledovanost bohužel ne. Ale já si těch 6 dílů užil :)

Repo Men (2010)

Celkem dobře se na to kouká a sposta scén je velmi hezky udělaná, ale na můj vkus je to zbytečně dlouhý a místama docela suchý a nezáživný.

Na tuhle nemám (2010)

Asi po tisící furt obdobná romantická pohádka, ale i tak se mi to líbilo :)