Nová holka (2011) (seriál)

Celkem překvapení, pilot byl docela fajn. Doufám, že úroveň se udrží nebo, ještě lépe, bude stoupat.

Ženy sobě (2011)

Když jsem po hodině a deseti minutách zjistil, že na mě čeká ještě další hodina, tak se mi přitížilo a vypnul jsem to.

Dokonalý podraz (2008) (seriál)

Zatím po osmi dílech opravdu nerozumím takhle vysokýmu hodnocení ostatních. Ani jedna postava mi není sympatická, celá ta banda na mě vůbec nepůsobí takovým tím hrdinským či správňáckým dojmem, dovednosti ani jednomu členovi nežeru, obzlášt ne tomu černochovi "hacknu to, hacknu tamto, za pár sekund, všechno zvládnu..." Celý to je tak jaksi podivně uplácaný. Když to porovnám třeba s White Collar, tak i ty dvě hvězdy jsou moc.

Arthur (2011)

Docela jsem koukal, že to nebylo až tak špatný, jak jsem čekal.

Falling Skies (2011) (seriál)

Dal jsme šanci sedmi dílům, ale nezlepšilo se to ani trošku. Tenhle seriál je jen směšná maškara.

Super (2010) odpad!

Zvládl jsem to až do 1 hodiny a 13té minutu, potom jsem tu nehoráznou srajdu vypnul. Myslím, že bych si zasloužil metál za to, že jsem vydržel tak dlouho. Na tomhle filmu není naprosto nic co by stálo za to.

Umění lhát (2009)

Nápad suprový, ale podle mě zabité "nudným humorem".

Kravaťáci (2011) (seriál)

Po pouhých šesti minutách jsem okamžitě věděl, že to bude jeden z mých nejoblíbenějších seriálů.

Super Mac (2010)

A já si myslel, že to bude taková příjemná hovadinka, začínalo to celkem slibně, ale nakonec se z toho vyklubala totálně nevkusná srajda.

Výjimeční (2011) (seriál)

Pilot mi přišel parádní a hodně nadějný. Doufám, že se to bude v dalších dílech ještě zlepšovat a provázanost postav bude lepší.