Kung-fu mela (2004)

K tomuhle se fakt nedá nic napsat lepší je to zkouknout. Big WTF u kterého se člověk baví. 4* za naprostou divnost :-D

Hanebný pancharti (2009)

Po pravdě nevím proč jsem udělal to, že jsem dal Tarantinovy další šanci. Jelikož tenhle film je fakt děsný. Především je většina filmu místy až nesnesitelná nuda s naprosto příšernými dialogy vlastně o ničem. Většina postav jsou karikatury sama sebe a chovají se naprosto nesmyslně (některé ne-li všechny vypadají, že trpí nějakou psychickou poruchu). Ostatně postav je tu spousta a každá druhá je vatová nebo jen zkratkovitě představena. Další věcí co mě dost zaráží je, že jestli to mělo být myšleno vážně co pak znamenají ty podivné vsuvky v průběhu filmu. A pokud to vážné být nemělo tak proč je to tak vážně podáváno. Začátek s "lovcem židů" ještě sliboval slušné drama, ale v okamžiku kdy se na plátně objeví Pitt a jeho banda náckobijců jde vše do háje. Hloupé komiksové vsuvky pak zabíjí i jedinou atmosféru, kterou by to ještě mohlo mít. A pokud to není ani drama ani černá komedie tak co to vlastně je ? Všudypřítomné násilí je odlehčující prvek, jelikož vás zbaví nepotřebných postav a zakončí nesmyslné dialogy. Ostatně kdo umře nebo že někdo umře se dá vždy odhadnout pár minut před tím než se to stane. Hudba by se hodila tak do nějakého westernu s Budem Spencerem a Terencem Hillem. Chtěl jsem si pustit Pulp fiction ale takový masochista nejsem. Možná až nastane ten pravý čas 10% jelikož to není zábavně stupidní na odpad. P.S. Dohoda nácka s Anglickým vedením je pase v okamžiku kdy bouchne bomba, ale to ho nenapadlo ani na chvíli.

Na forbíně TM (2012) (pořad)

Možná to nemusí být úplně špatný ale Matonoha je tak strašně nesnesitelný, že se na to koukat opravdu nedá.

Sissi a Yetti (2007) odpad!

Typicky německý humor. Víc netřeba dodávat.

Noe (2014)

No dám tomu plný počet. Čekal jsem prokřesťanskou propagandu, ale tohle je zatraceně něco jiného. Darren mě nezklamal a musím říct, že tohle člověk musí dost rozdýchat než může hodnotit. Opět emocionální nářez se vším všudy a rozhodně to není žádná pohodová podívaná se zázraky. Aronofsky navíc používá velice zajímavá triková a kamerová kouzla a některé záběry jsou velice nápadité. Atmosféra je celý film velmi hustá a ještě houstne s průběhem filmu a scéna na horní palubě lodi ke konci filmu nemůže nechat chladného snad nikoho. Ostatně ztvárnit Noeho takovýmto způsobem rozhodně chtělo odvahu zvlášť v Americe. I když jsou totiž jeho motivace psychopatické jsou zároveň velmi logické (skutečně zvláštní kombinace). 85% P.S. Manselova hudba je opět výborná. P.P.S. Všimněte si že Země je jiná než dnes (planeta před potopou) zajímavý detail.

Kněžna Libuše (2008) odpad!

Nedávno jsem viděl Paniku v městečku a říkál jsem si, že těžko uvidím něco divnějšího. A tradá je to tu. Trochu mě to překvapilo čekal jsem něco u čeho se budu řezat smíchy a místo toho jsem jen koukal se zmateným výrazem ve tváři. Samozřejmě že je to na odpad a je to natočeno naprosto hrozně bez ladu a skladu, že postavy prostě umřou jen tak prostě bum a je po ní viz Teta nebo Kazi . Většina filmu je navíc nekoukatelná a stále ve tmě (možná je to špatnou kopií to nevím) a nikdy v jednom záběru není víc než 5 lidí. Celé to nedává smysl a střih spočívá v tom, že scény jsou prokládány záběry krajiny (většinou ale spíše jen 2-3 stromů) a hlavně měsíce, který je v každém druhém střihu. A hudba je jak z jiného filmu když totiž Libuna jde po lese zní k tomu osudová hudba jak z bitvy o Helmův žleb. Na druhou stranu je tam vše (nebo se o tom mluví) válka, lesbická láska, orální sex, normální sex, plánování města a lodní dopravy , militantní feministky, nevěra (vlastně všech), milostný mnohoúhelník, ekoposelství, postava která pije krev, liška a 2 koně a v neposlední řadě armáda po Kalouskových škrtech. Docela mě překvapilo že jsem místy přemýšlel jak dobrý by to mohl být film s podobným námětem ale normálním zpracováním.

Panika v městečku (2009)

Něco tak divného se ani nedá popsat. V podstatě je to film podle toho jak by si hráli sedmileté děti :-D 70% jelikož jsem se místy bavil.

Ona (2013)

Jeden z těch divnějších filmů poslední doby který se odehrává v "retro" budoucnosti. Někdy je až dost věrný tomu co se skutečně může v budoucnu uskutečnit. Kde vztahy přes net dojdou až do bodu kdy je jedno kdo je na druhé straně linky. . Ve své podstatě je podobných vztahů na dálku dost i ve světě dnešním. Rozhodně to stojí za to vidět 80 %

Lady XXL (2006) odpad!

Jsem sice obézní a ošklivá ale to nevadí budete mě milovat protože jsem i hloupá protivná a nesnesitelná. Upozorňuju diváky že se to nedá snést moc dlouho.