• Fantasy

Zlaté rybky (2019)

Musela jsem se dost přemlouvat, abych tuto šílenost shlédla až dokonce, ale překvapilo mě, že jsem na konci uznala jistou originalitu a vtipné momenty. Připomnělo mi to komedie, při nichž ani nevíte, jestli se vám to nezdá, jak jsou šílené. Tato navíc byla trochu uřvaná a herci tam trošku přehrávali, ale jinak se s tímto tématem popasovali velmi dobře - nebudil lítost, ale smích.

Who am I - žádný systém není bezpečný (2014)

Od začátku se jednalo o velice rychlou a dynamickou podívanou, která mě okamžitě vtáhla do děje. Dalším bodem byl naprosto epický konec, velice překvapivý. Německou filmografii jsem si oblíbila už dřív, nejenom kvůli vynikajícím hercům, ale především díky velice originálním příběhům.

Velký dar (2017)

Ačkoli mě Evans nikde moc nezaujal, tady mi opravdu nevadil. Příběh se mi velice líbil, herecké výkony také.

Láska bez bariér (2018)

Chvílemi velice vtipné, ale jinak ničím překvapivé.

Cesta na Měsíc (1902)

Pro nás už je to podívaná moc zdlouhavá. Stále je však velmi kouzelná a panu Mélièsovi patří obrovský obdiv.

Doba ledová: Mamutí drcnutí (2016)

Promiňte jestli někoho urazím, když řeknu, že jsem to nedokoukala. Nedalo se to a po deseti minutách jsem byla nucená to vypnout. Jinak bych asi utrpěla duševní újmu. Postrádalo to veškerý smysl i vtip a jediný důvod, proč uděluji jednu hvězdičku je docela povedený začátek s veverkou a špatné svědomí.

Kód Enigmy (2014)

Skvěle ztvárněné nahlédnutí do světa géniů.

Spolu to dáme (2017)

Velice veselý a vtipný film na to, o jakém byl tématu, což je skvělé. Bavil mě od začátku dokonce, nějaká ta slza taky byla a skvělí herci i zpracování mě přiměli k vysokému hodnocení. Co si přát víc než inspirativní, velice vtipný, happyendovský a navíc pravdivý snímek velice slušně zahraný sympatickým klukem ve dvojici s egoistickým idiotem?