• Thriller

Batman (2022)

Ubijejici nuda, shlidnuto snad na 5x

Seveřan (2022)

Tak sem byl po dlouhy dobe zase v kine, naposledy tusim na Sinister. Hodne to pripomina Carodejnici. Vyprava i atmosfera gud, skoda ze nebylo vic Dafoea. Ale pro me nadale kralem vikingskych filmu zustava Zemeckisovo Beowulf.

Ulička přízraků (2021)

Asi sem u sledovani dostal rakovinu plic, tolik cigar snad v zadnym filmu jeste nevykourily

Fresh (2022)

Az na ten priblblej akcni konec by to docela slo

Mortal Kombat (2021) odpad!

Necekal sem nic mensiho nez prujem a taky sem ho dostal.. kdyby tam byla aspon moje nejoblibenejsi postava ze vsech bojovek evr - Baraka - tak bych tomu snad dal i jednu hvezdu.

Prázdnota (2020)

Po jakz takz koukatelnym zacatku prijdou dve hodiny nudy

Evil (2019) (seriál)

Nebejt tam ty BLM sracky, tak by to bylo i na 4.

Resident Evil: Raccoon City (2021)

Je to samozrejme shit, ale cekal sem ze to bude horsi. Dohral sem krome Code Veronica a RE6 vsechny residenty, a to vcetne vsech remakeu a ten film je necekane presnej. Od udalosti prvnich RE1+2 az po detaily jako treba klice. Dokonce zazni i Moonlight sonata. Vytku mam hlavne k Leonovi (moje nejoblibenejsi postava z cely serie), kteryho teda vubec netrefily. Ani vzhledem ani charakterem. Doufam, ze ten teaser s Adou po titulkach naznacuje pokracovani. Moch by se objevit i Mr.X, nebo Nemesis.

Paroží (2021)

mno.. dost sem se na to tesil - temnej lesni horror, coz mam nejradsi, ale je to prumerny. Nejlepsi ze vseho je obraz a destivy pocasi. Finalni zabijacka docela chujovina. Tri s odrenou prdeli.