• Thriller

Hlasy (2020)

Jeste sem nevidel aspon prumernej, nerku li kvalitni, spanelskej horor a tenhle samozrejme neni vyjimkou. Zeme podprumernych hororu.

Za zády (2016)

me to teda zas takovej narez neprijde, u takovyho Tell (2012) sem byl sesranej daleko vic

Gentlemani (2019)

Dost me iritovalo jak tam vsichni delaji hrozny machry

Zvrácenost strachu (2020)

Docela prijemnej lesni servajvl, nikoliv horor. Takhle sem chtel vzdycky zit - ve srubu uprostred hlubokych lesu, s vernym coklikem a kulovnici pres rameno

Anything for Jackson (2020)

Prumernej satanisticky ladenej horor s lehkym nadechem komedie

The Gracefield Incident (2017) odpad!

FF lesnicky horory jsou my nejoblibenejsi, videl sem kdyz ne vsechny, tak urcite vetsinu. A to od tech nejlepsich - Blair witch, Det okända, Noroi, The Hunted (2013), pres prumerny jako napr. Exists az po hnojnice typu Mr. Jones, Evidence, Atrocious. A tohle je na samotny spicce hovna.

Hellraiser: Návrat mrtvých (2005)

Jmeno rezisera to vystihuje dokonale - nejhorsi Hellraiser co jsem videl (uz prekonano Hellworldem..). Pinhead se tam mihne az na konci a jenom proto aby dostal na prdel od nejaky kravy. Dalsi z tech filmu kde vsichni mluvi plynne anglicky, i kdyz sou z rumunsky prdele.

Tiché místo: Část II (2020)

stejna jebka jako jednotka. Proc ty decka vypadaji v obliceji jako kdyby jim tahlo na 30? hlavne ta holka

V zajetí démonů 3: Na Ďáblův příkaz (2021)

Treti dil a zase o neco slabsi nez predchozi. Ke konci (od navstevy Lorraine u farare) uz sem se modlil at to skonci. Jednotka slusna, dvojka lehce naprumerna a trojka prachobyc prumer. Ctyrce prorokuju podprumerny 2 hvezdy.