• Thriller

Ada (2021)

Docela sem do toho vkladal nadeje, z traileru to bohuzel pusobilo podstatne lip. Takze Det okända zustava nadale jedinym dobrym skandinavskym horrorem, potazmo filmem..

Viník (2021)

Original byl o neco lepsi, tady ke konci Gyllenhaal na muj vkus moc prehraval

Paranormal Activity: Next of Kin (2021)

Nejhorsi dil serie. Vlastne to nema s PA vubec nis spolecnyho, akorat to duneni kdyz se blizi potvorak. Jsem zvedav jestli se vrati jeste nekdy k ducharskymu horroru, nebo budou nadale tocit satanisticky sracky co ignorujou odkaz prvnich dvou dilu.

Duna (2021)

Lynchovo Duna me nikdy nebrala, tohle je ale vizualne docela povedeny a baron je pekne slizskej bastard.

Zelený rytíř (2021)

Celkem netradicni mysticky fantasy. Pekna krajina i barvy. Jenom je to takovy nedomrdly, az lehce nudny. Chtelo by to trochu akce ala Beowulf.

Temný dům (2020)

Po dvou letech (od The Lighthouse) zase konecne koukatelnej horror/film. Herecka slusna, originalni zapletka a zadny zasrany vyskakujici bubaci, ale pekne podprahove a temne jak to mam rad.

Čas (2021)

Konec docela kokotskej, jinak prumer

Zhoubné zlo (2021)

Asi sem videl jinej film nez zdejsi nadseny hejkalove, nebo uz sem mozna jenom hororama presycenej. Kazdopadne za me podprumernej horor, kterej se ke konci zmeni v ukrutnou picovinu. Nulovej faktor strachu i napeti. Nejlepsi z celyho filmu bylo kdyz v jedny scene chodila po dome, jak ji kamera sledovala ze shora