Airwolf (1984) (seriál)

Ten vrtulník je boží.

Ong bak 2: Pomsta (2008)

Nehorázný nářez, pro fandy bojových filmů. Tony nezklamal, brutus, akce střídá akci, která je našlapaná s výbornou choreografií, hlavně teda druhá půle filmu. Příběh byl z mého pohledu více než dobrý, mě rozhodně upoutal. Tony Jaa je novodobý Conan, zničí vše co mu příde do jeho rozného pole.

Divočáci (2007)

Povedený nápad spojit tyhle čtyři páprdy, posadit je na motorky a vypustit na stará kolena za dobrodružstvím.

Kamarádova holka (2008)

Po dlouhé řadě teenegerských komedií přichází něco jiného. Něco jiného, originálního, zábavného a překvapivého. Chytrá komedie s hodně zábavnými scénkami a dialogy.

Underworld: Vzpoura Lycanů (2009)

Třetí díl není o nic lepší nebo horší než předešlé dva. Je jiný ato díky prostředí ve kterém se odehrává. Tím jsem byl nejvíce zasažen a uchvácem, brnění, kuše, meče, hrady to je moje. K představitelům nemám žádné výhrady, hrají dobře a uvěřitelně. Rhona sice není Kate a Kate zase není Rhona, obě jsou to půvabné a šarmantní upírky. Největší a nejlepší podívaná je ta řežba, kosička, mlátička, krvavá lázeň, půlení, čtvcrení, rozsekávání, odsekávání, nabodávaní a už nevím, co ještě xD Prostě parádní bitky, na ostří nože (spíše teda meče), bitky jsou efektní a celkem přehledně natočené. Příběh vyprávěn poutavě, film utekl jako voda, mohlo to být o něco delší. Je to klasická "bezmozková" efektní upíří režba z prostředí středověku? se špetkou té romantiky:) Krásný začátek a zároveň konec trilogie.

Kat: Válečná zóna (2008)

Dostal jsem, to co jsem očekával, bezhlavou, krvavou řežbu. Ze začátku jsem se nemohl sžít s hlavním představitelem, postupem jsem si zvykl. Film má super náběh, v pohobě komixu a později nářezová písnička od Pendulumu. Film neurazí ale současně ani ničím nenadchne, vyvražďovačka ve stylu starých Bfilmů a ještě o stupínek krvavější. Prostě PUNISHER!

Větší, silnější, rychlejší (2008)

Opravdu velmi zajímavě a hodně objektivně pojatý dokument o nebezpečí anabolických steroidů? Jsou ve skutečnosti to, za co je považuje vetšina lajků neznalé veřejnosti? zabíjí steroidy?

Wrestler (2008)

Moc povedené drama z (nejen)sportovního prostředí, dovolilo mě nahlédnout na můj ne zrovna oblíbený sport. Je to jedna velká show, tak jako tento film. Ukazuje nám slasti a zároveň bolesti tohoto ShowBusinessu. Micky Rouke je zpět, jak to tak vypadá. A té ženské, že je 44? nevěřím.

RocknRolla (2008)

Film nejen o hudbě a drogách, který je cool, má styl, nápad, spád, moment překvapení, ale k dokonalosti něco málo chybí.