Disaster Movie (2008) odpad!

Často se stává, že by člověk chtěl dát odpad, ale dá jednu hvězdu za jednu maličkost. Tady jsou to EVIL CHIPMUNKS. U nich já teda chcípal smíchy. Ale nejde za ně dát jednu hvězdu. Na to je to fakt neuvěřitelná sračka, kterou nevim co může překonat. Na youtube si ale chipmunky rád zopakuju.

Byl to tichý muž (2007)

Psychologický drama mám rád. Mám rád filmy o Panech Andersonech, co se změní v Nea (trochu extrém) a i filmy o tom, jak je společnost hnusná a blbá. Jenomže tady se postavy chovají tak imbecilně, že to není vážně možný. Je to tupý, nelogický, hlavní hrdina je šíleně trapnej a otravnej, že mu fandit nejde, jsou tam mluvící ryby, blitky na kozách a hovna. Sorry, omlouvám se, ale tohle vážně není ani průměrnej film. A jsem si storpocentně jiste, že jsem žádný vyšší moudro neprošvihl. Neni tam, ikdyž se o to pan režisér snaží a neustále dává najevo, že má nad divákem navrch a že je nad věcí. Bylo to trapný.

Monstrum (2008)

Nemusíte dávat pět hvězd, ale stejně to každýmu doporučíte

Vlákna (1984) (TV film)

Jdu si dát cigáro, tohle je totiž nejsilnější deprese/hnus/horor, co jsem kdy viděl

REC (2007)

Musim dát fullhouse. Postavy se sice někdy chovaj dost idiotsky, což je dost zabijí. V obou smyslech. Jde o to, že si řeknu "hmm tak když chceš chcípnout tak si chcípni" a přestane mě zajímat. To se stane jen párkrát a jinak je to teda paráda. U filmů se nebojim. Bál jsem se naposled u Bajaji, Aliena, Alienů a u Věci, když sem byl malej. U tohodle sem se málem posral. Pardon. Je to skvělý. A ta lekačka jedna... zařval sem na celej panelák...