Podfukáři 2 (2016)

Na pokračování jsem se hodně těšil a rovnou musím přiznat, že nejsem zklamán. Ani trochu. Právě naopak. Jen málo filmů vydržím sledovat i po několikáté se stejným zápalem. Podfukáři do této vybrané skupinky bezesporu patří. Podle mě jde o hrozně nedoceněný film. 80%

Den nezávislosti: Nový útok (2016)

Ať si říká kdo chce, co chce, mě se to líbilo. Trochu slabší, než původní Den nezávislosti, to ano. Ale navázání na 20 let starý film naprosto dokonalé. Přestože se nejedná zrovna o hit letošní sezony, nebudu mít problém podívat se na to znovu. Roland Emmerich se vůbec nemá za co stydět! 70%

Návštěvníci 3: Revoluce (2016)

S každým dalším pokračováním je to horší a horší... Škoda. V nejlepším se mělo přestat. 45%

Teorie tygra (2016)

"...časem budu do toho hrobu dávat starou pani. Jo a ona bude překvapená, že je tam sama..." 80%

Trabantem do posledního dechu (2016)

Ty motorky to začínají kazit... Dokud jezdila jen auta, eventuálně ještě Marek samotný, byla to daleko větší zábava. Pořád je to velmi dobré, neustálé opravy jsou u takových aut předem očekávané, ale to věčné padání z motorek, riskování a úrazy, to bych pro příště vynechal - zbytečně je to zdržovalo.

Malý princ (2015)

Číst Malého prince mě opravdu extrémně nebavilo, taky jsem to dlouho nevydržel. Ani poslech čtené verze nebyl o moc lepší. Ono to bude asi tím, že je to podle mého názoru prostě blbost, která za to nestojí. Antoine de Saint-Exupéry byl génius, kterého asi nikdy nepochopím. Nicméně, tohle je první alternativa, která se dala snést až do konce. Myslím, že 3* je vzhledem k výše uvedenému až neuvěřitelný úspěch.

Orel Eddie (2016)

Ač filmy o sportu obecně nemusím, tohle se mi líbilo. Je jasné, že je Orel Eddie natočen tak, aby se především líbil jeho divákům - takže pravda stranou, hlavně ať je to zajímavé. Nicméně, to odhodlání, vytrvalost a odvaha Michaela Edwardse byla skutečná. A pokud by měl tento snímek ukázat byť jen tuto jedinou pravdivou skutečnost, mělo to smysl. 80%

Aliance (2016)

Pořád stejně průměrné, ale nemůžu říct, že by mne nezajímalo, jak to asi dopadne... 60%

Grimsby (2016)

Cohenovi filmy nikdy nebudou patřit mezi obyčejné. Fakt je, že se ty jeho nechuťárny už tak nějak dají čekat. :-D Vtipné to bylo, co chtít víc. 70%

Správní chlapi (2016)

Až překvapivě dobré! Ani jsem nečekal, že po posledních trhácích typu Bez Kalhot XXL, Padesát odstínů černé, nebo Zoolander No. 2, dokáže USA ještě udělat nějakou relativně normální a inteligentní komedii. Sláva! 85%