Cidade dos Homens (2007)

Příběh popisující velké kamarádství odvěkých přátelů v těžkém životě plného zločinu a bídy.

Kouzelná romance (2007)

Film mě nenadchnul, jediné co se mi líbilo byli hezká zvířátka a romantická hudba, která filmu dodala kouzlo.

Příběh gangstera: Nástup k moci (2007)

Velice drsné akční drama s až brutálními scénami popisuje boj gangů (na začátku fotbalových hooligans). Perfektně natočený film, který Vás občas vtáhne svoji atmosférou do děje. Připomínám, že je inspirován skutečnými událostmi, o to je to horší pochopit.

Umírající zvíře (2008)

Film, ve kterém není žádná akce a přesto jsem se nenudil. Výborné drama okořeněné výbornými hereckými výkony Penélope Cruz a Bena Kingsleyho, které působí velice věrohodně. Navíc filmu nahrává skvělá atmosféra a hudba.

10 000 př. n. l. (2008)

Film, od kterého se čekalo, že se stane velkým hitem, ale podle mě, se to určitě nepodařilo. Film je až příliš počítačově vyroben, schází zajímavější děj a akce.

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

Určitě lepší díl než ten první, ale přesto mě tento film nenadchnul. Nějaké hlášky jsou skvělé, ale až moc velké fantasy mi ubralo na dojmu z filmu. Děj filmu si budu pamatovat tak den, víc ne. Dávám průměrné tři hvězdičky.

Zločinec (2008)

Skvělý film, od prvních minut se ve filmu stále něco děje. Popisuje těžkou situaci dobrého člověka mezi nejdrsnějšími vězni a krutou realitu místa, kam vůbec nepatří (neudělal nic špatného, jen chránil sám sebe a svoji rodinu). Film mě mile potěšil a proto dávám 5hvězdiček.

Kapela přijela (2007)

Pohodový krásný film, z kterého je cítít laskavost a lidskost. Tu a tam se zasmějete či zamyslíte. Na druhou stranu mě nepřesvědčil děj, který popisuje pouze jednu noc členů kapely a není tedy moc zajímavý a pestrý.

Prci, prci, prcičky (1999)

Asi nejlepší díl z celé série. I když klasická pubertální americká komedie, tak se vtipy se ještě neopakují a nespočet vtipných scének hlavně v podání Seanna Williama Scotta (Stifler) jsou neskutečně zábavné.

Mládí v trapu (2003)

Velice podařená komedie, výborné obsazení herců a zvlášť trio Luke Wilson, Vince Vaughn a Will Ferrell se zdařilo. Ve filmu je mnoho podařených scének, které nekopírují klasickou americkou komedii avšak filmu bych vyčetl předvídavost (ale v komediích vyhrává přeci spravedlnost, tak že se není čemu divit).