Nenávist (2004)

slabučký ,biedny nudný a primitívny paškvil ....podobný ostatným ázijským kreáciám

Záhada Blair Witch 2 (2000)

zaručene taký dobrý ako jednotka ... určite však menej nudný ako jednotka ... hoci o nejakom napätí alebo strachu tu.... rovnako ako v jednotke nie je ani chýru ani slychu ... mystéria však ani tu nechýba...

Démoni 2 (1986)

neviem ako iný ..ale ja pri svojich hodnoteniach musím byť stále objektivný ..a tvrdím, že v porovnaní s inou horrorovou tvorbou je tento gore absolutný super ...mnoho režiserov by sa na také verné a brutálne gore scény absolutne nezmohlo ..... určite je tento projekt lepší ako 93 % svetovej horrorrovej tvorby ...takže je to vlastne elita = * * * * *

Helena Trojská (2003) (TV film)

objektívne zachytená ....mytická udalosť ....ktorá prekračuje zaujatý opis a podanie samotným Hómerom...snáď si nikto nemyslí , že by sa vojna viedla len kvôli jednej žene ..nebuďte smiešny ....na 99% konflikty v dejinách potvrdzujú fakt , že vojny sa vedú vždy za účelom materiálneho zisku : či to už bohatstva , hegemónie ...exploatácie ľudí , surovín..atď....nikto tu teda neberie do úvahy fakt, že Hómer vykreslil dejinné udalosti neobjektívne a logicky v prospech Grécka ..ako to už v tých časoch bolo zvykom nepriateľa čo najviac poškvrniť a svojich čo najviac vyzvihnúť ..keďže sa cítil byť vlastencom...... a jeho Iliada ....je len púhy historický paškvil ......z tohto titulu Helena Trójska je omnoho lepšou kreáciou ako Trójska vojna ...s dementným Bradom Pittom ..ktorý má schopnosti prinajmenšom čínskeho cirkusového artistu ..ktorý na sebe pracuje od útleho malička ...skoky ako v Matrixe a prinajlepšom ..dispozície supermana ....snáď si nikto nemyslí že v skutočnosti nejaký Achiles mohol mať takéto mimoriadne schopnosti a byť zároveň nezraniteľný na celom tele .... detičky nedajte sa vysmiať !!!!

Saló aneb 120 dnů sodomy (1975)

dielo mimoriadnej umeleckej hodnoty...v niektorých prípadoch nadľudské herecké výkony , ktoré neumožnia divákovi radiť túto kompozíciu pod priemer ...

Pátek třináctého 4 (1984)

fakt pecka .... vinikajúci horrorík ....nejaky ten pomo by mal konecne hodnotit veci ktorym aspon trocha rozumie ..alebo sa zamysliet ci vobec niecomu rozumie

Phantasm IV: Oblivion (1998)

celkom ušla ..ale čakal som viac ..ako preprášenie archívu Don Coscarellim.... čo sa týka nepoužitého materiálu v jednotke a dvojke