Srážka s mimozemšťanem (2011)

Tak tato komedie mě osobně potěšila. Simona Pegga s Nickem Frostem mám rád už od Hot Fuzz a ani s Paulem nezklamali. Jejich humor mi sedí, navíc do toho neustále hláškující Paul (Seth Rogen), poprvé klející Kristen Wiig. Já osobně jsem se nasmál dost, což jsem taky od těchto představitelů čekal. Takže pro mě čtyři hvězdičky. Navíc při poslední scéně s Sigourney Weaver sem myslel že padnu smíchy. (Viděno 18.6.2010)

Světová invaze (2011)

Parádní vojenský scifi. Neskutečně mě bavilo po celou dobu. Po delší době zase film, který mě vyloženě chytnul. Parádně udělané, příběh ani chvilku nenudil, nad ničím se zbytečně nepozastavoval. Forma, kterou toto bylo podané, na jedničku, soundtrack také paráda. Já jsem rád, že zase po třech měsících můžu dát nějakému novému filmu plný počet.

Město (2010)

Parádní drama ze zlodějského prostředí. Děj skvěle po celé dvě hodiny odsýpá, zároveň nenudí a ani se moc nevytrácí napětí. Když se to celé ještě opře o tuto hereckou enklávu, není moc co vytýkat. Především Jeremy Renner exceloval. Ode mě 4 hvězdičky (Viděno 26.5.2011)

U muziky na Silvestra (2007) (pořad)

Za celý pořad bych to samozřejmě nedal, ale za Zdeňka Izera a jeho vtipy je těch 5 hvězdiček.

Občanský průkaz (2010)

Ale ano, dá se to sledovat. Vyloženě nenudí, ale i přesto mi přijde jako by čeští tvůrci nedokázali využít počátečního potenciálu. Podle mě by tomuto dílku seděla kratší stopáž, abych pravdu řekl chvílemi mi to připadalo nemastné, neslané a natahované, prostě jakoby nevěděli co chvílemi vložit do děje. Nicméně několik momentů to mělo výborných. Bohužel pouze několik. Pro mě průměr.

Život Dudesonů (2006) (pořad)

Parta bláznů, která mě snad pobaví i víc než Jackass. Hlavně scénky s panem Hitlerem jsou geniální.

Zombieland (2009)

Ale jo. Správně přiblblá akční komedie se zombie tématikou, naprosto jednoduchá, nenáročná a zároveň zábavná. Tvůrci z toho mohli i vyždímat více, ale i tak jsem se párkrát od plic zasmál. Například zastřelení Billa Murraye naprosto očekávané, přesto mě rozesmálo. Čtyři hvězdičky jsou dle mě adekvátní . (Viděno 5.1.2011)

Všichni jsou v pohodě (2009)

Nebýt De Nira, který to celé táhl, asi bych dal i méně. Od příběhu jsem čekal více, ostatní herecké obsazení vesměs příjemné (přítomnost Kate Beckinsale mě vždy velice potěší). Film vyloženě nenudil, ale dle mého názoru mohl mít i kratší stopáž. Na průměr to ale postačí. (Viděno 2.1.2011)

Pohřben zaživa (2010)

Na to, že tam hraje jediný herec a celý film se odehrává pouze v jedné bedně, tak to bylo fantastické. Ryan Reynolds ukázal, že už nepatří pouze do komedií, ale že sám dokáže utáhnout skvělý thriller. Rodrigo Cortés vyždímal z mála absolutní maximum, já dávám čtyři hvězdičky. (Viděno 6.1.2011)

Hvězdná brána: Hluboký vesmír (2009) (seriál)

Pro mě skvělé. Sice naprosto odlišný pohled od ostatních bran, ale po pravdě mě toto chytlo daleko více. Možná i kvůli tomu, že to není tak absurdní jako ostatní, i když je mám děsně rád. Přijde mi mnohem reálnější a daleko lépe se dokážu vcítit do postav, takže pro mě prozatím plnej, uvidíme dál.