RocknRolla (2008)

Vydrzel jsem asi hodinu a pak to vypnul... a ani napodruhe jsem proste nepochopil, o cem to je, ztratil jsem se ve spouste jmen a v komplikovanem deji. Zbytecnost...

Max Payne (2008)

"Based upon" cokoliv neznamena, ze se jedna o stoprocentni predelavku. Po tomto filmu si to urcite uz budu pamatovat. Nebudu pak prekvapen, kdyz misto krasne a vysoke cernovlasky uvidim cosi co ma tak 165, hnede vlasy a oci jako myval. To ze je Mona Sax? A Jim Bravura ze je cernoch v nejlepsich letech? No to me poser... K tomu si pridejte absolutne nudny dej, ktery sice ma hlavu a patu, ale zdaleka nedosahuje takove udernosti jako v jeho pocitacovych bratriccich. Naproti tomu mi Wahlberg do role zachmureneho detektiva vcelku sedel a jediny duvod, proc se na film dodivat az do konce, je pusobiva vizualni stranka.

Neznámí vetřelci (2008)

Zacatek filmu slibuje zajimavou podivanou, ale vcelku rychle se dej utopi do prumeru zanru. Herecke vykony jsou v norme, nicim neprekvapi a neurazi ani triky. Celkove se jedna o zajimavy namet, ktery by si urcite zaslouzil vice rozvest - hlavne proc skupina zoldaku hleda jakesi mimozemske vetrelce, pro koho pracuji, kde se oni vetrelci vzali a co jsou vlastne zac a tak podobne. Takhle jen vime, ze jejich hlavni quest je killnout jakehosi Krale - a o Elvise tu fakt nejde.

Žába k zulíbání (2002)

Koukat se 101 minut na pritepleneho Schneidera? Podruhe ne, diky.

Ten kluk (2007)

Film je tak nejak prumerny, nicim moc nezaujme. Jedina vec, proc by stalo za to tohle shlednout, je herecky vykon Andrew Garfielda.

Oko dravce (2008)

Film vas po kratickem uvodu vrhne do neuveritelneho viru udalosti. Parkrat jsem se pristihl s otevrenou pusou, ze proste nechapu, co se to tam deje. Je to skvele natocene, hercum se neda nic vytknout. Bohuzel, Eagle Eye patri k filmum, ktere vam pri opakovanych shlednutich uz nebudou pripadat tak nabusene a skvele, jako kdyz jste ho videli poprve.

Zrcadla (2008)

Mistrne natocena sekvence v koupelne, ktera mi dlouho zustane v mysli, spolu se slusnym vykonem vsech zucastnenych vsak nedokaze prevazit zapory ve forme unylejsiho pohybu deje a predvidatelnych lekacek. Ten zajimavy zaver taky nemusi sednout kazdemu. Je to tak na 70%