REC 3: Počátek (2012)

No jestli je tohle opravdu počátek tak to je docela dost špatný počátek a i zároveň špatně pokračování. Příběh je docela dobrý, postavy jsou až na tu malou holku která šla s těma lidma do toho kostela kde si ty týpci sehnali to brnění, i kromě Rypka který se nevešel do ventilace a musel se zabít a i kromě toho týpka který byl převlečený jako SpongeBob byly ostatní postavy špatné a nesympatické,hudba je docela ok, atmosféra tu alespoň trochu je, napětí je zde párkrát za film, lokace jsou zajímavé a kamera filmu není vůbec špatná. No jsem zvědav na poslední 4 díl který doufám nebude horší než trojka. Za mě Rec 3 Genesis 4/10.

Rec 2 (2009)

Za mě lepší než první díl který mi přišel průměrný až těsně nadprůměrný hororový film ale toto pokračování mi přijde lepší. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké, hudba je výborná, atmosféra je výborná, napětí je zde na každém rohu, lokalita je zajímavá a kamera filmu je výborná. No za mě zlepšení od prvního dílu. Za mě 6/10.

REC (2007)

No od tohoto hororu jsem čekal víc když má 76% ale dostal jsem jen těsně nadprůměrný hororový film. Příběh je docela dobrý, postavy ujdou, hudba není špatná, atmosféra tu trochu je, napětí je zde párkrát za film, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je docela špatná. No doufám že mě 2,3 a 4 díl bude bavit více. Za mě 5-5,5/10.

Monstrum (2008)

No za mě sklamání, čekal jsem dobrý horor když má 72% ale já se u tohoto filmu tak moc nebavil. Příběh je docela dobrý, postavy ujdou, hudba není špatná, atmosféra tu alespoň trochu je, napětí je zde taky párkrát, lokace jsou zajímavé a kamera filmu není špatná. No jak sem říkal, čekal jsem od toho víc a místo toho jsem dostal podprůměrný sci-fi horor který už nikdy nepotřebuji vidět znova. Za mě 4/10.

I Spit on Your Grave: Deja Vu (2019) odpad!

No tohle bylo opravdu něco.... Takhle moc špatný film jsem už hodně dlouho neviděl. Příběh je katastrofální, postavy jsou blbé a nesympatické, hudba je příšerná, atmosféra a napětí tu apsotutně neexistuje, lokace jsou docela zajímavé a kamera filmu je otřesná! Tenhle 4 díl je totální katastrofa! Tenhle díl apsotutně neměl nikdy vzniknout! No za mě 0/10.

I Spit on Your Grave III: Vengeance Is Mine (2015)

No za mě horší než dvojka, což jsem moc nečekal když se vrátila postava z prvního dílu. Příběh je docela dobrý, postavy ujdou, hudba je docela povedená, atmosféra tu je dobrá, napětí je zde docela časté, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je povedená. No narozdíl od jedničky která je perfektní a narozdíl od dvojky která je alespoň průměrný hororový film tak trojka je už docela dost velký pokles kvality dolů, což je škoda. No jsem zvědav na poslední 4 díl který má jen 19%. No za mě 3 díl 4/10.

Nikdo nevyvázne živý (2021)

No za mě no není tak moc špatný ale nějaký zázrak no není. Příběh je podle mě velmi dobrý, povedený a zábavný, postavy jsou docela sympatické, hudba je dobrá, atmosféra a napětí jsou zde docela časté a i docela povedené, kamera filmu je docela dobrá a lokace jsou zajímavé. No za mě kdyby to bylo o kousek děsivější tak by to bylo lepší ale tak špatný to není. Za mě 5,5/10.

Ulice strachu – 3. část: 1666 (2021)

No pro mě nejlepší díl této hororové série od Netflixu. Příběh je velmi dobrý, povedený a zábavný, postavy jsou zde nejvíc sympatické, hudba je výborná, atmosféra a napětí tu jsou skvělé, lokace jsou zájímavé a skvělé a kamera filmu je fakt super. No za mě 7/10.

Plivu na váš hrob 2 (2013)

No za mě se to ani náhodou nevyrovná prvnímu dílu který byl fakt výborný hororový film který měl fakt super příběh, vraždy a záporáky. Tento druhý díl má docela dobrý příběh, docela dost špatný postavy, docela ok hudbu, docela dost slušnou atmosféru a napětí, zajímavé lokace a dobrou kameru. No za mě 5/10 a doufám že 3 a 4 díl bude lepší, i když v to moc nedoufám když 3 díl má 46% a 4 díl má 19%.

Vřískot (2022)

Právě jsem přišel z kina a musím říct že rok 2022 začíná velmi dobře! Příběh je velmi dobrý, povedený a zábavný, postavy jsou hodně dobré a sympatické, hudba je zde fakt hodně dobrá, atmosféru tu je hustá a skvělá, napětí je zde furt, lokace jsou zájímavé a skvělé a kamera filmu je fakt super. No za mě 9/10 a zároveň druhý nejlepší díl Vřískot série. Na prvním místě mám stále Vřískot 3. Sorry.