Osvícení (1980)

88%? To je moc, ten film si zaslouží tak 10-15%. Tenhle film má 2 a půl hodiny a do hodiny a 45 minut je strašně nudnej až potom se to pořádně rozjedete. Během hodiny a 45 minut mě pobavily jenom ty 2 holky které se za calou dobu ve filmu oběví 4. No promě nudný., 10%.

Texaský masakr motorovou pilou 2 (1986) odpad!

První díl je odpad ale tohle je ještě větší odpad! Tohle je taková sračka, tohle ani není horor ani komedie!! Příběh,postavy a hudba totálně špatný. Ani nevím co bych na tomhle filmu pochválil. Za mě druhý nejhorší Texaský masakr motorovou pilou.

Texaský masakr motorovou pilou (1974) odpad!

0,5/10. Všichni tento film chválíte no a já mám jiný názor. Chápu že film je starý ale i Psycho bylo starý a černobílý a doteď je to jeden z nejlepších hororů všech dob. Jo btw lidi tady v komentářích říkají že to je psycho a hnus, tak za 1. Není to ani náhodou psycho a za 2. Není to ani hnusný. Příběh je docela fajn, postavy jsou blbé a nesympatické, hudba je docela strašná, atmosféra tu neexistuje, napětí zde taky neexistuje, lokace nejsou skoro zájímavé a kamera filmu je docela dost špatná. Jako tenhle film ani není horor já se u toho řechtal smíchy protože to je komedie a taky jsem u toho málem usnul nudou. A Leatherface se tu objeví až v hodině filmu a předtím a i dokonce potom to byla strašná nuda. Za mě jeden z nejhorších filmů které jsem kdy viděl.

Black Widow (2021)

Za mně další skvělý film od Marvelu. Marvel nikdy nesklame. Hudba,efekty, příběh, hlavní postava a ostatní postavy jsou prostě super. Příběh 10/10 Hlavní postava 10/10 ostatní postavy 8/10 a hudba 10/10. Tohle je strašně moc dobrý film,nelituji že jsem se na něho kouknul. 97%.

Harry Potter a Ohnivý pohár (2005)

Tenhle díl nic moc tedy. Skoro celej film se dělají jen nějaké debilní disciplíny. Až  jsem tam objeví bludiště (ke konci filmu) tak se to konečně rozjede! Jinak tomu dám 2* Hudba 8/10 Příběh 9/10 Hlavní postava 6/10 ostatní postavy 8/10. 40%

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)

Zatím nejlepší díl celé série. Hororová atmosféra je fakt vnikající. Příběh je sakra dobrý a postavy ty jsou hodně dobré. Za mě nejlepší postava Hermiona. 80%

Pátek třináctého (2009)

Tohle je tak fantastický remake! Proč tenhle film já jen 46%? Příběh je tak fakt geniální. Postavy simpatický a Jason Voorhees je fskt perfektní!! Je rychlejší, silnější, chytřejší a nebezpečnější! PŘÍBĚH 100% HLAVNÍ POSTAVA 100% JASON 100% HUDBA 100% OSTATNÍ POSTAVI 90%. Tenhle film by se měl uchovat PRO BUDOUCÍ GENERACEI.

Freddy versus Jason (2003)

Kdysi bych mu dal tak 4 hvězdy ale teď max 2. Příběh je docela fajn ale hlavní postava je nezajímá a nesympatická. Já Freddyho moc nemusím ale Jasona mám velmi rád. Škoda je že Jason má docela fakt debilní vzhled. PŘÍBĚH 40% HLAVNÍ POSTAVA 10% OSTATNÍ POSTAVY 25% HUDBA 80% JASON 85% FREDDY 5%. Já si film užiju jen když u něj vypnu mozek. 3/10.

Jason X (2001)

Nevím co proti tomuto filmu všichni máte! Jason X je perfektní horor který se odehrává hlavně v budoucnosti což je velmi dobré prostředí. Já tam báječná atmosféra a simpatičtí herci. 90%

Pátek třináctého 9 (1993)

Podle skoro všech lidí na ČSFD je Pátek třináctého 9 nejhorší film celé série,já mám ale jiný názor. Film mě hodně baví a Jason úpí když se převtěluje tak je super. Nechápu proč má jen 34%. PŘÍBĚH 80% JASON 85% HLAVNÍ POSTAVA 75% OSTATNÍ POSTAVY 55%. Pátek třináctého 9 si zaslouží ULOŽIT PRO BUDOUCÍ GENERACI.