Pátek třináctého 8 (1989)

Pro mě absolutně velké zlepšení od Pátek třináctého 5 až po Pátek třináctého 7 Nová krev. Nevím proč má tenhle film jen 46% zaslouží si víc. Jason je v tomhle filmu prostě fakt super. Příběh je taktéž super. PŘÍBĚH 100% JASON 100% HLAVNÍ POSTAVA 85% OSTATNÍ POSTAVY 90%. Pátek třináctého 8 Jason na Manhattanu si zaslouží ULOŽIT PRO BUDOUCÍ GENERACI.

Pátek třináctého 7 (1988)

Pro mě trochu lepší než 6 díl ale každýho názor že jo. Film je skvělý kromě telekineze. Jason je zde také dobrý. Příběh je hodně dobrý. PŘÍBĚH 95% JASON 100% OSTATNÍ POSTAVY 60% HLAVNÍ POSTAVA 40% Pátek třináctého 7 Nová krev si zaslouží ULOŽIT PRO BUDOUCÍ GENERACI.

Pátek třináctého 6: Jason žije (1986)

Pro hodně fanoušků nejlepší díl celé série. Film je hodně dobrý a Jason je skvělý. Akorát mě fakt sere to že skoro všechny smrti jdou ve filmu mimo záběr. PŘÍBĚH 100% HLAVNÍ POSTAVA 85% JASON 95% OSTATNÍ POSTAVY 70%. Tento film si zaslouží ULOŽIT PRO BUDOUCÍ GENERACI.

Pátek třináctého 5 (1985)

Jako moc to není dobrý Pátek třináctého. Jason tam nevraždí ale to mi vůbec nevadí, ale příběh nic moc jako. Kdysi bych tomuto filmu dal 4 hvězdičky ale teď tak 1 hvězdičku. PŘÍBĚH 10% HLAVNÍ POSTAVA 20% FALEŠNÝ JASON 5% OSTATNÍ POSTAVY 5%. Tento film už nepotřebuji vidět znova.

Zachraňte Willyho! (1993)

Jediný důvod proč jsem se kouknul na tenhle extra nudný film je to protože zde hraje moje oblíbená herečka Danielle Haris. Ale když je ve filmu tak na 5 minut a potom je začnou honit Poldové tak se Danielle Haris vypaří eště z dalšíma 2 kluky. A už je dokonce filmu nevidíme. No co bych tomu mohl ještě říct.... PŘÍBĚH 30% HUDBA 5% HLAVNÍ POSTAVA 2% OSTATNÍ POSTAVY 10% Tento film je tak nudný až jsem u toho málem usnul. Film už nepotřebuji vidět nikdy z nova 2/10

Zrodila se hvězda (2018) odpad!

Tak teď jsem udělal tu nejhorší věc v ním životě. Kouknul jsem se na tuhle sračku! Příběh,postavy a hudba nezajímavý a katastrofický! Nechápu proč má 76%. Má mnohem víc než Terminátor 3 má 74%. To se radši kouknu na Halloween 3. Tenhle film si zaslouží 0%. Nejhorší film který jsem kdy v životě viděl je Zrodila se hvězda.

Pátek třináctého 4 (1984)

Nejlepší díl celé série Pátek třináctého. Freddy Krueger a Michael Myers můžou jí brečet do rohu! Jason jev tomhle filmu nejlepší. Vraždy a příběh prostě fantastický a herecké výkony jsou taky moc dobré. 10/10 nic se tomuto filmu nedá vytknout.

Pátek třináctého 2 (1981)

Mnohem lepší než 1 díl této slavné série. Konečně je tu Jason(sice místo hokejové masky má pytel od brambor ale vůbec to nevadí). Film je skvělý a rozhodně si ho každý užije 95%.

Pátek třináctého (1980)

7/10. Hororová klasika kterou každý musel alespoň jednou vidět. Miluji série pátek třináctého a je to moje nejoblíbenější hororová série a moje druhá nejoblíbenější filmová série. Já prostě strašně miluji slashery. Sice ten nejslabší díl pátek 13 série ale každému kdo neviděl doporučuji.