Voorhees (2020)

Super fanouškovskej film. Doporučuji 93%

Halloween III (1982)

7/10. Jo tohle je nejslabší díl hororové série Halloween ale a to velké ALE za mě jde o dost dobrý hororový film který má hodně originální ďej. Po prvé když sem tento film viděl tak to pro mě byla to pro mě automatická sračka ale když takzvaně čas plynul tak sem ten film začal mít rád za to co je než za to co není. Příběh je perfektní, postavy jsou sympatycké, hudba je masterpiece, atmosféru tento film má solidní, napětí je zde docela časté, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. Škoda je toho že není pokračování.

Astro Boy (2009) odpad!

Tomuhle seriálu jsem se rozhodl dát šanci. Kouknul jsem se na 3 díly a všechny byly strašný. Děj=NUDA Postavy=NUDA Je to velmi špatný seriál. 0%/100%

Halloween 4: Návrat Michaela Myerse (1988)

Halloween 4 Návrat Michaela Myerse je pro mě 2 nejlepší díl Halloween série. Atmosféra tu je výborná, příběh je velmi dobrý,hudba je jako vždy výborná a postavy jsou velmi dobré. Nejlepší postava v Halloweenu 4 a 5 je Jamie Lloyd (Danielle Harris). Lorri z Halloweenu 1,2,H20, Zmrtvýchvstání a Halloweenu z roku 2018 nemá ani náhodou na Jamie Lloyd. Zamě film velmi dobrý a pro mě 2 nejlepší díl Halloween série.

Halloween 5 (1989)

Tenhle Helloween mě hodně baví. Nechápu proč má jen 47%.Já bych mu dal tak 100%. Příběh je velmi dobrý, Michael Myers je v tomto díle fakt hodně dobrý, zabije asi 12 lidí což je docela dost. Jeho neteř Jamie v tomto díle je dobrá a sympatická. Ta herečka Danielle Harris to hraje velmi dobře. Halloween 5 Pomsta Michaela Myerse je hodně povedený díl. A atmosféra tu je výborná.A podle mě to že Jamie je propojena s Michaelem je apsolutně výborný nápad do filmu. A maska Michaela Myerse je za mě 2 nejlepší z celé Halloween série.No pro mě je Halloween 5 Pomsta Michaela Myerse nejlepší Halloween film. 100%.

Pátek třináctého 3 (1982)

Podle mě druhý nejlepší díl celé série Pátek třináctého. Tenhle díl mám velmi moc rád. Jason jsi konečně nasadí svoji hokejovou masku. Vraždy v tomto filmu jsou velmi dobré a nějaké dokonce i surové.Film doporučuji a na 100% si ho užijete. 100%

Halloween (2007)

Tak tenhle ten Halloween je podle mě naprostá pecka.Příběh hlavní postava a ostatní postavy velmi perfektní. Tohle je podle mě 2. Nejlepší Halloween. Je mnohem lepší než ten originální z roku 1978. Nic bych v tomto filmu nevytknul.

Halloween (1978)

7/10. Tento film byl pro mě 2/10 ale nakonec mu dám víc. Chápu proč tento film má tolik procent ale pro mě to není takový dobrý film. No prostě tento film už nepotřebuji někdy vidět znova. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou docela sympatické, hudba je výborná, atmosféru tento film má povedenou, napětí je zde hodně časté, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je fakt super. Pro mě je druhý díl mnohem lepší. Pro mě je tento Halloween díl druhý nejslabší díl série Halloween. Můj nejoblíbenější díl Halloween série je Halloween Zabijí a nadávejte mi jak chcete ale já názor nezměním. Pro mě prostě 7/10 víc ani míň ne.

Ghost Rider 2 (2011) odpad!

Můžete mi říct co je dohola za odpad?! Tenhle film je brutální píčovina! Příběh tak 2/10 hlavní postava 3/10, záporák 1/10 a herecké výkony od herců jsou 0/10. Vtipy co tam řeknou nejsou vtipy! Tenhle film nikdy neměl vzniknout. Jako to co se na tom filmu dá pochválit je když je Ghost Rider v kamenelomu když nasedne do toho stroje, to je fakt pěkně udělané bohužel jinak nic na tom filmu nelze pochválit. Ghost Rider z roku 2007 je lepší a mě se hodně líbí takže radši pusťit 1 díl než tuhle kravinu! 7%

Brahms: Chlapec 2 (2020)

No 2 díl je mírně horší ale za mě pořád ještě dobrý. 4 hvězdy dávám. Víc si to nezaslouží. 70%