Střelec v ohrožení (2007)

Wesley Snipes se pomalu propadá, ale tento film není úplně nejhorší. Je zde celkem zajímavý příběh, ale téměř žádné souboje (slovy jeden). Výsledný dojem přesto není úplně špatný. 40%

Batman začíná (2005)

Velmi povedený film se skvělou atmosférou, vynikající hudbou a zajímavou vizuální stránkou. Vůbec jsem se nenudil a film mě dokázal upoutat od začátku do konce. 90%

Rychlé šípy (1969) (seriál)

Měl jsem rád všechny foglarovky, proto jsem se díval na tento seriál, který je napínavý od začátku do konce.

Kill Bill (2003)

Slavný film, který určitě stojí za vidění. Naprosto souhlasím s komentářem golfisty. Mně se to celkem líbilo - 75%.

Štvanec (2003)

Štvanec je obyčejný akční film, s celkem zajímavým příběhem, ale dle mě se špatným zpracováním. Úvodní pasáž z Kosova vypadá dost béčkově a souboje s noži, kdy se navzájem Jones a Del Toro pobodají jsou dost nereálné. 50%

Smrtonosná past (1988)

Myslím si, že další díly byly lepší. V jedničce je celkem dobrý příběh, ale ve výsledku to na mě působilo hůř než dvojka. Bruce Willis byl ale v hlavní roli velmi dobrý. V souboji se Smrtonosnou zbraní a Přepadením v Pacifiku však tento díl Die Hard prohrává. 85%

Smrtonosná zbraň 4 (1998)

Slušný film, ale je to už spíše bláznivá akční komedie, než-li thriller, ale byla to zábava. Všichni podali skvělé výkony, takže to bylo velmi kvalitní dílo. Hlavně skvělá honička a průjezd mrakodrapem stál za vídění. Potěší i Jet Li v první americké roli. 85%

Výkupné (1996)

Pro mě je tento thriller excelentním filmovým počinem. Mel Gibson v hlavní roli předvádí vynikající výkon a díky napínavému příběhu drží film diváka spolehlivě v křesle a nepustí ho až do konce. Elitní film v rámci žánru. 90%

Pták na drátě (1990)

Takový lehce nadprůměrný film z počátku Gibsonovi kariéry. Zajímavá zápletka, skvělí herci a občas vtipné momenty. Celkově 65%

Smrtonosná zbraň 3 (1992)

Třetí díl této komedie s akcí a napětím je opět velmi kvalitní film. Dvojice Glover - Gibson opět skvělá, skvělý Joe Pesci, který dodá více vtipu a také sympatická Rene Russo. Režie rovněž slušná. I když už příběh není tak dobrý jako v předchozích dílech, stále to stačí na 4 hvězdy.