• Thriller

Jackass: Děda Mizera (2013)

Nejvtipnější scénka byla bezpochyby volba dětské miss. Bohužel je v komedii i pár slabších výjevů. Další skvostné scénky: na pohřbu, posraná zeď v restauraci, děda v autíčku, zaseknutý penis, stěhováci komplicové.

Pan (2015)

Herci sympatičtí, pořád se tam něco děje, což mám rád, přesto mě snímek nezaujal tak, jak jsem očekával a já zaboha nevím proč. Možná jen špatná konstelace. Třeba se za několik let podívám znovu a zjistím, že jsem neměl pravdu.

Šestý smysl (1999)

Pointa je sice šokující, ale dává smysl.

Matilda (1996)

Harry Potter v sukni.

Noční jízda (2013) odpad!

Jejdanečku, takhle idiotský film jsem dlouho neviděl. Je sice pravda, že s českým dabingem, který je příšerný jak zvratky princezny Lady, ale i tak tam hlavní hrdina rozmlouvá o hovnech, což nezachrání ani výtečný dabing. Nemám k tomu co dál říct, snad jen, že mě zajímá IQ diváků, kteří film vynášejí do výšin. Tihle lidé očividně trpí vyšinutím, a to je na beton.

500 dní se Summer (2009)

Rozhodně nesdílím nadšení zdejších. Ve filmu se dozvíte, že se nejedná o romantický příběh, což je fakt. Nechápu, jak je možné, že ženská typu Summer si vůbec najde nějaký vztah. Vždyť se chová jako malý rozmazlený spratek. Já vím. Někteří chlapi jsou bohužel pitomější než blondýny a dobře jim tak. Tahle tragikomedie nevyniká silným scénářem, ba i přesvědčivými hereckými výkony. Je to prostě jen tříhvězdičkový film.

Pátá vlna (2016)

Bohužel souhlasím s mnohými diváky. Takhle zkurvit bezva námět dokáže J Blakeson bez mrknutí oka. Aspoň, že v tom hraje Chloë Grace Moretz, která mi ovšem přišla zajímavější, když jí ještě teklo mléko po bradě. Mám ji spojenou především s hororem 3:15 zemřeš. No, je to škoda.

Abstinent (2019)

Ten pocit, když závěrečná písnička od skupiny Nebe je lepší než celý film.

Příliš osobní známost (2020)

Poslední třetina byla luxusní. Zdejší hodnocení mě vlastně ani nepřekvapuje. Prostě Čecháčkové.

Columbo - Planý poplach (1990) (epizoda)

Jediný díl seriálu, kdy se divák domnívá, že se vražda stala na začátku, a přitom se stane až na konci.