Seminář (2023)

No to byl zase bullshit. Už jen představa, že bych měl někoho vraždit v tý obří, těžký masce, přes kterou jde beztak ho*no vidět mě děsí. A proč? Protože jedinej zabitej bych byl já. Seminář co je na sílu vtipný, takže vlastně vůbec, 90% vražd je offcam a navíc celý osazenstvo bylo hnusný a otravný. Super kombinace, gratuluju koko*i... 3* za snahu a 1 skalp

Dobrou, mámo (2014)

Trochu artová, trochu naturalistická schíza z Rakouska. Celkem povedený, sice od začátku člověk něco tuší, ale ta gradace je fajn a funguje to. "Mučeníčko" parádní, pointa taky, ale občas to dost mystifikuje.

Hooligans (2004)

Hledat tady smysl asi nemá cenu. "Žijeme pro víkendy!"

Nebezpečná známost (2005)

Už ze startu tenhle norský "trhák" ukazuje jednu stupiditu za druhou. Hned jsem si říkal, že jestli to nebude dobře vysvětleno tak mě trefí šlak. Naštěstí to co po sléze dorazilo, rozrazilo dveře i se skříní před nimi. Paráda, parádička! Solidní psycho, doslova.

Malum (2023)

Solidní pakárna! Ale zvládnuté a občas dost fungující strašení. Pár skvělých gore scén a jako bonus povedený Démon, co víc si přát.

Hooligans (2005)

Green street už bude za chvíli kultovní záležitost. Velice dobře fungující drama. Transformace frodo pytlíka na frodo mydlíka se povedla a je uvěřitelná. Ostatně všechny herecké výkony tady jsou fajn a role sedí. I když fotbal vyloženě nesnáším tak hooligans mě nenechaly chladným. Prostě kvalita..

Jako v nebi (2021)

Tohle je opět důkaz jak se opravdu z ničeho dá uvařit něco! Jako v nebi je spíš jako v pekle! Krvavý déšť jen značí, že se bůh nejspíš uhonil z nudy k smrti. Osudy těch dole, mu jsou jaksi jako vždy u prdele. Syrový, dobový a celkem odpudivý snímek s přesahem.

Detektiv Varg Veum: Nadosmrti tvůj (2008)

Můj první kousek s Veumem. "Roztomilej" rádoby detektiv beze zbraně. Zajímavý, ale vlastně to nebylo vůbec špatný takže si dám i zbývající části.

Devátý život Louise Draxe (2016)

Velice zvláštní, ale za to dobře vyprávěný snímek. Poukazující na téma o kterém se moc nemluví, ale běžně se to děje. Parádní herecké výkony a skvěle natočeno. Dost k zamyšlení.

Doghouse (2009)

Tak tohle je strašnej kreténismus v praxi. To je takový bullshit až je to místy fakt vtipný. Jediné plus v doghouse je snad obsazení, zbytek je neskutečný úlet.