Mrazivá past (2021)

Stejně jako u Rychle a zběsile 10 jsem byla donucena jít před 2 lety na tento film. Už se nejedná o odpad. Liam Neeson hrál skvěle. Akčňák jako kráva. Pořád nějaká akce. Ale za jakou cenu. Že autoři ženou akci ad absurdum? Zřejmě budu muset vyměnit kamarády, jestli mě budou stále nutit se dívat na podobné sračky. Je to stupidní, debilní, nuda, nedává to smysl.

Ženy v běhu (2019)

Další rádoby komedie. Na podobné filmy chodí můj 47 lety táta s manželkou a hrozně se nasmeji. Teto vekove kategorii podobné traparny asi vyhovuji. Zřejmě se  potom cítí být mladšími. Nesoudim, jen konstatuji. Jediné vtipné pasáže jsou jen s Ondrejem Vetchým. Ale abyste trávili 90 minut u filmu jen kvuli par vtipným scénkam s Vetchym, to za to nestoji. Na podobnou stupiditu už mě nikdo nepřinutí se podívat. NIKDY.

Teorie tygra (2016)

Neuvěřitelně trapná  "komedie." Nejsem žádná uzkoprsá nanynka, ale zůstal ve mně velmi nepříjemný pocit. Komunikace a upřímnost zřejmě nikomu nic neříká. Radši ze sebe dělat nemocného člověka, než říct, co mi vadí. Celý tento film jde naprosto mimo moje přesvědčení. Navíc si myslim, že spoustu dobrych manželek o sobě nechá pochybovat. Naprosto dokonale mé myšlenky a nazory shrnul komentář od xxmartinxx. Všechny české radoby komedie opravdu upadají. Vtipnou scénku/pasáž/hlášku aby člověk pohledal. Fujtaksl. Bylo to extrémně trapné.

Ďáblův advokát (1997)

Tenhle film jsem teda absolutně nepobrala! To je vše, co k tomu můžu říct. Nechci být nespravedlivá, ale byla to totální srajda. Asi mi něco uteklo. Budu se muset někoho, kdo hodnotil víc než dvěma hvězdičkama zeptat, co na tom teda bylo tak super. Úplně mimo...

Dospívání po americku (1993)

Můj táta byl teda větší boss. Měl všechno víc pod palcem. Tohle byl jen slabý odvárek. :) Nějak mě to nebavilo. To se občas u filmu stane, že i když by vás to bavit mělo, tak vás to nebaví a vlastně ani neumíte vysvětlit proč. Vícekrát už se nepodívám. Nemyslím, že to za to stojí. Leo hrál i v lepších filmech. Ale zase úplný propadák to není.

Dámský gambit (2020) (seriál)

Ohromně zajímavá minisérie. Bavilo mě to, i když o šachách vím jen to, jak se s jakým panáčkem jezdí po šachovnici. Pro génie, kteří šachy i umí hrát to muselo být ještě lepší. Líbil se mi snad každý díl. Jen mě, nevím v kterém díle to bylo, zklamalo chování hlavní hrdinky, kdy začala chlastat. Nějak se mi to absolutně do celého konceptu nehodilo. Takový divný, nepřirozený, nepříjemný. Ale jinak supr čupr.

Občanský průkaz (2010)

To byla tak strašně fuj, škaredá doba. Od tak důležitých věcí, jako oblečení, účesy, nábytek, až po ty méně důležité věci, jako politika, svoboda, důvěra, spravedlnost. Ve filmu pozorujete chlapce, kterak žijí ve své bublině a v té strašné době. Pozorujete jejich životy a události, co se jim naskýtají. Podívat se stačilo asi jednou. Já to teda viděla dvakrát, ale nedobrovolně.

BANGER. (2022)

Tohle je pro mě zcela neznámý svět. Jsem slušná dáma a takové chování se mi nelíbí a neznám ho. Proto to pro mě bylo tak zajímavé. Nechala jsem si film doporučit strašně velkým borcem, co se ve filmech vyzná. Nevaroval mě ale před kamerou, která mi teda dala zabrat. Nezvykla jsem si na ni za celých 105 minut, ale asi v půlce jsem ji začala tolerovat. Nejlepší byl určitě Láďa. Ty jeho hlášky byly super. Úplně jiný svět a chování mě zaujalo a doporučuji se podívat jak slušným lidem, jako já, tak takovým blbečkům, jako je Alex.

Sebevražedný oddíl (2021)

Už si nepamatuji přesné detaily, ale vím, že tohle bylo moje první seznámení se s DC světem. A zklamalo mě to s velkým ZET. Jen jsem seděla, koukala a čekala na tu bombu, kterou má očividně každý rád. Tak já ji ráda nemám a s DC jsem asi skončila. Tuším, že všechno bude na stejné brdo a mám v hledáčku jiné, zajímavější filmy.

Hunger Games: Síla vzdoru 2. část (2015)

Do recenze tohohle dílu už se mi moc nechce. Nic moc to nebylo. Nebude se mi chtít do recenze ani 2. části (ano to zrovna letěl trend poslední díly za každou cenu rozdělit na dva). Tak to zkopíruju i do posledního a konečného dílu.