Pianista (2002)

Poprvé nám tento film pouštěli na střední škole. 3 spolužačky musely opustit třídu. To mi teda zase příjde přehnané, ale každý je nějaký. Nesoudím, že byly holky moc velký máčky. :) Na toto téma bylo už natočeno tolik filmů a napsáno tolik knížek, že se jen těžko jedna druhou překonávají. Ale tento film byl krásně natočený a celkově na mě dýchal super pochmurnou atmosférou.

„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)

Humor v tomto filmu jsem pochopila a ocenila, až jako dospělá. Když jsem byla jako málá nucena se na to dívat s babičkou, nic moc mi to neříkalo. Ale v dospělosti už chápete tento perfektní humor a můžete se jen smát a smát a smát.

S čerty nejsou žerty (1984)

Za mě je tohle nejlepší pohádka. Hudba pěkná, prostředí pěkné, děj pěkný, chlapi pěkní, poselství pěkné.

Pán prstenů: Dvě věže (2002)

U filmů Pán prstenů učůrávám. Když se na to díváte v prodloužené verzi, v originále, v super kvalitě a ještě s perfektní společností a jídlem, tak si nemůžete nic víc přát. Z hudby se vám chce skoro až břečet, jak je úžasná. A protože tohle platí pro všechny 3 díly stejně, tak to nakopíruju do všech 3 recenzí.

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Matrix (1999)

No moc mě to nebavilo. Tohle už bylo hrubé sájfáj. Až když mi dobrosrdečný kolega přesně vysvětlil, jak to teda bylo myšleno, tak jsem to dokázala více ocenit. Takže 3 blýskavé hvězdičky jsou tak akorát. Řekla bych. Ze všech dílů byl ale rozhodně nejlepší. A hlavní soundtrack je super.

Kamarád do deště (1988)

Mně se teda tenhle film líbí 😃 Taková skvělá nedělní oddechovka nad kterou nemusíte přemýšlet. Přemýšlení budete mít celý týden dost v práci. Takže jestli chcete ulevit a nechat odpočinout svému nejlepšímu a nejúžasnějšímu nástroji v těle, tak si to pusťte a bude vám hej.

Narcos - Season 3 (2017) (série)

Třetí série stále perfektní. Je to tak super, že vám hned po prvním dílu přestane chybět Pablo a najedete na vlnu kartelu z Cali. Peňa zářil ve všech sériích, ale tady se úplně blýská.