Prvotní strach (1996)

Ed Norton fakt válel!!! Pěknej a talentovanej. Konec mě dostal do kolen. Prosím, mrkněte na to, už kvůli tomu konci. Zas tak dlouhé to není. Tomuto filmu dělám osvětu, kudy chodím. Moc se mi líbil.

Pyšná princezna (1952)

Tahle pohádka se mi nikdy moc nelíbila, tak jsem jí v dospělosti už šanci nedala. Možná to napravím, možná ne. Podle zdejšího hodnocení bych asi měla. Tak třeba někdy. Špatná není, ale jsou i lepší.

Sedmilhářky (2017) (seriál)

V hlavní roli, ženy. Čekala jsem něco stupidního a hloupého, ale ono to nakonec vcelku hezky plynulo. Byla jsem napnutá, neotřelé téma a zajímavá, trošku jiná kriminálka

Hra na oliheň (2021) (seriál)

Originalitu velmi cením. Jak už bývá v asijských zemích zvykem, je tam dost úchylných prvků, což seriál ještě pozvedává. Líbí se mi poznávat kulturu a zábavu jiných zemí. V Asii vždycky mají něco extra. Určitě se doporučuju podívat. Snad bude druhá série stejně cool.

Kukačky (2021) (seriál)

Takový rozhodnutí bych nechtěla dělat ani za Boha!! To se snad ani rozhodnout nedá. Já si ráno vybírám 5 minut mezi černými a černějšími ponožkami. Jaké rozhodnutí je správné u tohoto??? Kolegova rodina je podkladem pro tento seriál, tak vím i zákulisní drby. Hihi. Děsivé.

Kouzelný měšec (1996)

Dáma Bludimíra z Bludimírova je opravdu noblesa sama. Pohádka je skvělá. Zasmějete se, děti se naučí, že krást se nemá a usmějete se nad vtipnou postavou Rudolfa Hrušínského ml. Velmi originální a pěkně natočené. Doufám, že se k ní s mým skvělým, perfektním, dokonalým, úžasným, nejchytřejším, nejhezčím, nejšikovnějším a nejvtipnějším přítelem, který ji stále neviděl, i když je to filmový nadšenec, brzy dostaneme.

Svatební cesta do Jiljí (1983) (TV film)

Smála jsem se celou dobu. Extrémní oddechovka na nedělní odpoledně. Jedná se o předsvatební cestu, kterou by si myslím měl zkusit každý, než se vhrne do toho nesmyslného svazku - svatby.

Barbar (2022)

Do půlky je to neuvěřitelně úžasný horor/thriller. Fakt jsem byla nadšená a napnutá. Jakmile se ale ukáže, co je to za monstrum, všechny mé svaly ochably a už jsem jen ze setrvačnosti dokoukávala do konce. Nezdálo se mi, že si film zasloužil tuhle zápletku. Dalo se z toho určitě vycucat něco mnohem zajímavějšího. Ale ta půlka filmu byla fakt super. Za zkouknutí to určitě stojí.

Forrest Gump (1994)

Tak je to už trošku profláklý film, ale to mu neubírá ani zbla na kráse, že? Naprostá dokonalost. Je vůbec ve vyspělé části světa člověk, který film neviděl nebo se mu nelíbí?

Umučení Krista (2004)

Jsem  zapřísáhlý ateista a taky jsem se na tento film dívala svýma ateistickýma a pragmatickýma očima. Bohužel se na to se mnou dívala velmi citlivá žena, která mi to kazila svými povzdechy, když začali Ježíše bičovat. Nakonec musela odejít. Ale to nastala moje chvíle. Chvíle, které si na filmech nejvíce užívám. Mučení. Bičovali ho vskutku hezky. Teď vlastně, když nad celým filmem, který jsem viděla asi před 5 lety přemýšlím, tak si pamatuji jen tuto scénku. Hmm... Extrémně sympatické mi bylo, že film byl v hebrejštině, latině. To tomu dodávalo na autenticitě.