Boeing 747 v ohrožení (1996)

Je škoda, že je to tak tupý. Ani nevadí všechny ty klišé, ale to polopatický vysvětlování každé hovadiny je fakt na prd. Plus ten konec. Jinak Steven Seagal je fakt frajer. Vypadá to, že ten film byl hodněkrát přestříhávanej a nejspíš byly i nějaký dotáčky, protože není možný, aby ten film byl tak tupej. Udělaný to bylo suprově. Kurt Russell je frajer. A to je všechno.

Auto (1977)

Po Dirty Mary Crazy Larry další megasračka s autama ze 70's. Už si radši od těchhle věcí nebudu nic slibovat, protože bych nejpíš zase tvrdě narazil. Auto k smíchu, natočený je to tak, že by se jednomu chtělo brečet, příběh nulovej, atmosféra někde v prachu. K čertu s tím.

Smrt krásných srnců (1986)

Geniální Heřmánek, srdcervoucí příběh, a teď si ještě představte, kdyby to režíroval nějakej pořádnej režisér, než ten neumětel Kachyňa!

Úderem půlnoci (1991)

Ale tak jako si nic nebudeme nalhávat: nic moc to nebylo. Jen Rutger a nápad se Super 8mm kamerou.

Joe Rogan: Live! (2006) (pořad)

Brutálně vtipnej stand-up Joea Rogana (známej hlavně jako moderátor Faktoru strachu). Rozebírá šílený témata typu "všichni jsme potomci debilních egyptskejch dělníků" nebo evoluci ("Giant flying squirrel pussy people!"). Výsledkem je neskuteně zábavnej mix ujetejch témat, sprosťáren až na půdu a momentů, kdy Joe "freaks out". Rozhodně stojí za podívání. Ale není to pro každýho.

Opilí láskou (2002)

Tak zvláštní film jsem ještě tenhle rok neviděl (je 13.12. 2010). Zajímalo by mě, proč tak skvělej dramatickej herec, jako je Adam Sandler, hraje v sračkovejch komediích. Vlastně ani nedokážu popsat, proč dávám 5*. Samozřejmě, že je to neskutečně skvěle natočený atd., ale to hlavní, ten nepopsatelnej pocit, kterej jsem si po konci tohohle filmu odnesl, se nedá srovnat s ničím, co jsem doteď viděl.

Riskantní podnik (1983)

Hraje tam Tom Crooze. Ale spíš by se to mělo jmenovat Riskantní prdík. Neumím si udělat názor, ale četl jsem, že je to dobrý. Takže je to dobrý.

Faktor strachu (2001) (pořad)

Zatím jsem viděl 5 řad, a to byla teda síla! Skvělej Joe Rogan, super úkoly a občas fest nechutný úkoly. Šestá řada zatím jde komplet do kopru. Uvidíme, jak dopadne sedmá. Nejlíp to řekne Joe Rogan: "I can´t believe it´s a real fucking show. I thought it´s gonna be cancelled immediately. That´s why I wanted to do this in first place. Four years later I wake up and shouting at some chick with mouth full of animal dicks: 'You can do it!' "