Ed TV (1999)

Nevyužitá šance, totální průměr. To ale vlastně není přesný. Přesnější je "totální zbytečnost". Kdyby to přišlo před Truman Show, tak no problemo, ale takhle...ale i kdyby to přišlo před Truman Show a Truman Show přišlo až po tomhle, tak se stejně bude víc oslavovat Truman Show, protože tohle je bez nápadu (víceméně).

Krvavý sport (1988)

Strašně špatnej film, a to po všech všech stránkách. Na scénář se potili 3 týpci, a stejně vypadá, jak kdyby ho napsal docela šikovnej desetiletej klučina potom, co viděl jeden z filmů s Brucem Lee. Režie je totálně mizerná, a to ještě Newtu Arnoldovi lichotím, protože takhle špatně natočenej film aby člověk pohledal. Dokonce i bitky jsou špatně natočený, a to je problém, když točíte film o bojovým umění. O Van Dammově herectví se nemá cenu zmiňovat, protože to není hraní. Stejně jako všichni ostatní v tomhle filmu je totální dřevo. Navíc je ve filmu úplně nehodící se a celkově špatná 80´s hudba. Proč teda dávám 4 hvězdy? Protože z toho filmu je viditelný nadšení všech pro to, co dělali, i když to udělali špatně. Vážně si asi mysleli, že dělají něco pozoruhodnýho. A to se málokdy vidí. S láskou "vypiplanej" film. Sice jsem nezažil nastupující éru videa kdysi, ale viděl jsem to na originální VHS a byl jsem nadšenej jak 7-letej typ, co se potají dívá večer na televizi. Krása.

Atentát v Ambassadoru (2006)

Hrozně moc hereckejch hvězd ve filmu, co nedrží pohromadě. Většínu z těch postav člověk ani nezná jménem a čert ví proč tam vlastně byly. Jediný zajímavější postavy byly hippík Ashtona Kutchera a dva mladí kucí, Shia a ten druhej typ. Vynikající závěr, ale to nestačí na dvě hodiny filmu. A navíc to nevymyslel Estevez, ale Kennedy, takže to je vlastně Estevezova zásluha asi tak z poloviny, možná ani ne. Totální zklamání, jedna z nejvíc promrhanejch šancí, co jsem kdy viděl.

Malý Nicky - Satan Junior (2000)

Snůška trapáren s povedeným závěrem a spoustou cameí. Víc tenhle film nestojí za řeč. Vlastně stojí. Tolik ujetejch věcí, který mají být vtipný, a možná by i mohly být, jsou zabitý totálním Sandlerovým přehráváním, který ale není vtipný, a ke konci už není ani trapný, ale jenom nudný. Stejně jako celej film.

Zombieland (2009)

Hodně slušná zábava, ale je takový odnikud nikam bez konce, bez začátku, jen s prostředkem. To tomu filmu trochu ubírá z celkovýho dojmu. Ale Woody Harrelson je megafrajer, Jesse Eisenber je parádní loser a celkově je vidět, že si to všichni hodně užívali. Navíc pár geniálních scének (Bill Murray) to zvedá na 4*. "You´re Bill Fucking Murray!"

Psycho 3 (1986)

V porovnání s totálně špatnou a překombinovanou dvojkou je tenhle díl o dost lepší po všech stránkách. Perkins jako herec nehraje tak otřesně jak v předchozím dílu, jako režisér se zase (až na pár odkazů) nesnaží napodobovat Hitchcocka, což je jen dobře. Dokonce tam má pár vychytávek, který vůbec nevyznívají trapně, naopak mají něco do sebe. O dost jednodušší příběh tomu taky dost prospívá. Nejlepší na celým filmu je ta totálně černohumorná nadsázka, která hodně vychází. Ale na druhou stranu ta hysterická bláznivá ženská neumí hrát, Jeff Fahey tam byl vlastně úplně zbytečně a občas to i Perkins herecky přehnal. Sem tam už mu to sklouzlo do polohy "full retarded". Ale co.

Psycho II (1983)

Bez nápadu, bez napětí, s nezajímavou hudbou jindy geniálního Jerryho Goldsmithe, se zajímavou pointou a pár solidníma vraždama. Vykrádaček (nebo odkazů) na první Psycho je hrozně moc, Richard Franklin se některejma záběrama snaží napodobit legendu Hitchcocka, ale celkově je to (pod)průměrnej 80´s Thriller s pár vychytávkama.

Roboti (2005)

Hodně promrhaná šance. Film vlastně úplně bez děje, je to jen hodně chatrná šňůrka děje, na které je navěšená spousta víc (ale spíš míň) zábavnejch vtipů. Celkem pěkný výtvarný provedení, ale nic extra, tak, jako vždycky u 20th Century Fox (třeba Doba Ledová je úplná tragédie). Ale geniální scéna s dusící se lampou to zvedá o jednu hvězdu.

Griffinovi (1999) (seriál)

V každým dílu minimálně jeden geniální vtip. Brian je boží.