Objekt mé touhy (1998)

Rádobyoriginální podivnost, která neví, jestli je komedie, prvotřídní drámo nebo film "jak z reálu" a nakonec to dopadne dost divně. Snaží se to postavit žánr na palici, ale přitom jede podle jeho pravidel. A na konci zas jede jinak. Podivná kombinace, která ale moc nevychází. Ještěže je tam Alan Alda. Střídání zkratkovitosti a rozvleklosti je taky dost podivná kombinace. Hodně zvláštní film.

Norbit (2007)

Prvních 15 minut je geniálních. A taky skvělá hudba. Zbytek stojí za prd.

Návrat na vrchol (2006)

Na pohůdku na sobotu na odpoledne. "-Jacku, co to tady proboha děláme?" - "Děláme vír!"

Italský hřebec (1970)

Totální jebárna, která nemá cokoliv společnýho aspoň se sračkama, taková je to jebárna. Stallone leze na prolízačku jak vůl, padá do sněhu jak vůl, a celý to završí tím, že vejde a vyjde ze stejné stanice metra během jedné minuty jak vůl. Speed Čáryfuck! Ale co si má Ital počít když je bezdomáč. Nejlíp bych udělal, kdybych u téhle jebky usnul. To, že to ani nemá děj, ale je to jen kupa na hovno "záběrů" zaskládanejch za sebe, to úplně přeskakuju a dostávám se na konec, kde Stallone tančí dokola s dalšíma podivínama dokola, pak všichni spadnou a je konec. Jo a ještě taky Stallone liští nějaké ženské. Pak je konec. Velice v prdeli. S tímhle by měl někdo vážně jít do prdele. Lewis Morton je Fucking Moron!

Michael Jackson's This Is It (2009)

To by musela být neskutečná pecka kdyby to vyšlo! Jeden z největších géniů 20. století byl v parádní formě, všecko naživo (kromě dvou válů, dobřě no), tancoval jak zamlada a to jel evidentně tak ani ne na půl plynu. Dokonalá pocta, ty minifilmy neměly chybu (The Way You Make Me Feel), ale 3D Thriller nemá na originál ani zdaleka. Kenny Ortega je na tuty šikula. Tak oooooooooobrovitááááááánská mega show tady snad ještě nebyla. Je to škoda že se toho Král nedožil.

Jeden chybný krok (1992)

Přesně zahraná, parádně napsaná, výborně odrežírovaná detektivka, u které je nad čím přemýšlet. Rozhodně stojí za vidění, a ne jednou. Nehoráznej konec. Malej klenot, kterej málokdo zná a to je zatracená chyba. Dávám 5*, protože to tady má tak nízký hodnocení a to si nezaslouží.

The 81st Annual Academy Awards (2009) (pořad)

Chvílema trochu tahaný, ale GENIÁLNÍ čísla Hugha Jackmana na začátku a uprostřed všechnu tahanici bohatě vynahrazuje. Restecp před tím chlapíkem!

Úplně vzhůru (1998)

Nádherná kamera, jako vždycky u Shyamalana, jinak je to solidní pruďák.

Herkules v New Yorku (1970)

Neskutečná zábava! Málokterej film mě tak neskutečně nechtěně rozesmál. Sice je to prd, kterej si normálně zaslouží odpad!, ale fakt mě máloco dostalo tak, jako zápas s "medvědem", Řecko natočený snad někde načerno v Central Parku a Herkulova odpověď na otázku "Kdo jste pane?" "Nejsem pán, jsem demokrat." Film na důkaz toho, že je nějaká naděje, protože z takovýho shitu se dostat až k Terminátorovi, to chce potlesk.