Austrálie (2008)

Kupa kýče naskládáná za sebou bez ladu a skladu. Film o ničem, s rádoby něčím jako poserstvím, jenže to nefunguje, protože tady nefunguje nic. V životě mě tak po vylezení z kina nebolela hlava a kaďák. A to sem viděl Kauzu CIA a Podivuhodný případ Benjamina Buttona. Teda z těch mě nebolela šiška, ale ani kaďák, a to sou stejně nebo hodně podobně dlouhý jak Austrálie. Právem to propadlo do prdele a do pekla. Ale to je vlastně to samý.

Kopačky (2008)

Nehorázně upřímná, nehorázně komická, tak strašně realistická romantická komedie, s tak absolutně uvěřitelnejma postavama a jejich problémama, až prostě není možný nepovažovat ji za perfektní. Žádný karikatury, žádný dialogy z nějaké blbé červené knihovny, prostě skutečný problémy a jejich dost skutečný řešení, který občas vypadá neskutečně.

Michael Jackson: Thriller (1983) (hudební videoklip)

Řekněte jedinou věc, která na tomhle klipu není geniální.

Clona (2008)

Ten film je ztrouchnivělej.

Pekelná jízda (2008)

Pekelný zoufalství, kořeněný neumětelstvím Larryho Bishopa a šmrncnutý totální nudou. Na tomhle není nic co oslavovat, protože Larry Bishop 1)neumí hrát. Má jednu grimasu, kterou používá pořád, ale občas zkusí i druhou, která mu ale moc nejde, tak se zase rychle vrátí k té první. 2)neumí režírovat. Ale to bylo jasný. To by ale nebyl takovej problém, kdyby 3) uměl napsat scénář. Což neumí a na tomhle filmu je to vidět............::::::::::::::::::::::::::::::................Na druhý shlídnutí je to ještě horší. Třetí už nebude.

Memento (2000)

Ty vole, to bylo geniální.

Václav (2007) odpad!

Jeden problém, nejeden problém. Celé stádo problémů. Plurál. První chyba:scénář-postavy bez charakterů, film bez děje, jen sled situací. Herci, to je z bláta do louže a z louže pod okap. Trojanovi se ten retard nedá věřit, a to je další chyba. Nedá se věřit nikomu nic. Další věc-celej film vypadá jak hodně špatná televizní inscenace, která nemá daleko k prdům. Vejdělek je režisér na prd. Měl by to zabalit. Jo a ještě taky hudba se úplně podělala. Usrat si na kopii tohohle filmu.

Kačer Howard (1986)

Neuvěřitelný-divoká kreditkachna.

Den, kdy se zastavila Země (2008) odpad!

Všechno blbě. Jenže co čekat od scénáristy, kterej se jmenuje Škarpa. To mluví za všechno. Keanu - na prd. Režie - na prd. Prdel.