King Kong (1933)

Klasická dokonalá kinematografie v celé své kráse. Dokonalá věc. Jacksonova digitální opica nesahá tomuhle Kongovi ani po chlup na noze.

King Kong (2005)

Parádní film. Jen je všude počítač, a to fakt neustojím. Jasně, opica perfecto, ale ty souboje...oh, shit. No a ten bordel na tom ostrově, jakože ty svině takový, ten bordel, taky celý na PC. No fuj. Ale parádní půl hodina...vážně parádní. A takyj vynikajújcí Jack Black. Ukázal, že umí hrát fakt dobře, frajer.

Gran Torino (2008)

Jenom se z tohohle filmu učit. Geniální.

Zůstat naživu (1983)

To je hrůza, absolutní hrůza! Staying Alive je vlastně Rocky, akorát že bez Rockyho a s tancováním. Stallone se do toho filmu až moc obtiskl. Občas jak kdybych slyšel Rockyho ("Nebudu dělat žádný nahatý věci. Máma si to nepřeje, asi abych nedostal rýmu"). Celá ta sekvence, kde trénujou, tak to je další věc úplně jak z Rockyho, a je dokonce zakončená skoro stejně jak tréniková sekvence v Rockym 2!!!! Ale na druhou stranu byl Travolta namakanej jak blázen a ty taneční čísla byli parádní. A ta písnička na začátku taky, a samozřejmě Staying Alive!!!! Každopádně se tohle totálně nezadařilo.

Sedm životů (2008)

Věc, která za chvíli vyšumí z šišky a ani nevím že jsem ji viděl. Will Smith a všichni ostatní hrajou skvěle, ale je to prostě jednoduchá věc, která mě má dojmout. To samý mělo Štěstí na dosah, ale to bylo aspoň podle skutečnýho příběhu, a navíc to byla jiná klasa. Tohle už je podle stejné formulky, jenže o dost slabší.

Synecdoche, New York (2008)

Vůbec nevím co si o tom mám myslet, takže radši nebudu hodnotit. Neskutečně komplikovaný film, musím se podívat podruhé, abych vůbec k něčemu dospěl. Každopádně je to neskutečně smutnej film, ze kterýho sem byl hoooooodně přejetej.

Nebezpečný klient (1994)

Jebka, ve které mě tak štval Brad Renfro, až sem radši fandil Tommy Lee Jonesovi. To byla taky jediná zajímavá postava z toho filmu. Toho smrada sem nemohl vystát. Ani Susan Sarandonové sem to ani na vteřinu nežral. Četl sem knihu, a to je teda hoooooooodně něco jinýho. Záporáci na prd, klaďasi na ještě větší prd, takže sem fandil záporákům, ale pak už ani těm, jak mě to nezajímalo. Když to srovnám s Časem zabíjet, tak tady je škoda mluvit. The Client je chudá adaptace bez nápadu a navíc to vypadá jak televizní film. No fuj. Nikde ani napětí, ani nic jinýho, jen nuda. Jednu * jen za hlášky Tommy Lee Jonesa a pak... ještě za jednu hlášku, na kterou si už ale nepamatuju. Ale vím, že tam nějaká byla. Tohle je tak na stejné úrovní jak Batman & Robin. Možná je to tím, že scénář psal Akiva Goldsman. Rutinér blbej.

Dallas 362 (2003)

Supr herci v bijásku, kterej si jede ve stylu Johnnyho Boye. Vojebat všechny, co na tenhle film píšou špatně. Nadávat na to, že tenhle film nemá příběh je stejný, jako když řeknete o Špinavých ulicích, že nemají děj. Tam taky žádnej není, ne? Je to spíš výpověď vy lumpi. Nebo co? Je to super debut se super hercema! Čert vás pral!

Bláznivá banda (1989) odpad!

Souhlasím s dobytkem ve všech bodech obžaloby. Tenhle "film" je tak na prd, až sem z toho usnul. Už nikdy víc a naprdět na tvůrce téhle zhovadilosti.