Michael Jackson: Bad (1987) (hudební videoklip)

Geniální, filmařsky mnohem lepší než Thriller.

Pánská jízda (2004) odpad!

Tohle si kinematografie nezasloužila.

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Super Paráda! Mangold toho sice moc neumí, ale občas se mu zadaří, jako v tomhle případě. Russell Crowe je jedna z nejlepších a nejsympatičtějších postav, co jsem kdy viděl ve westernu, a to hraje záporáka. Paráda! Škoda Christiana Balea, kterej je pořád Frigo, a Frigem zůstane. Tím nemyslím, že by byl takovej génius, jen to, že má jen jednu grimasu, "a to je na hovno při týhle práci".

Hra smrti (1978)

Nevím, jak to zhodnotit. Na jednu stranu geniální fígle Bruce Lee, na druhou stranu neuvěřitelná nechutná lumpárna, která jen zneuctívá památku Bruce Lee a za kterou bych všchny ostatní, kteří na tomhle filmu pracovali, odkrouhnul. (hlavně režiséra, protože to je neuvěřitelnej amatér. Ono se pozná, co si režíroval Bruce a co ten nádeník) Stačí vidět tak poslední půlhodinu, zbytek je jen na to, abyste viděli, kam až jsou filmaři schopni zajít při dokončování filmu (záběr na mrtvolu Bruce Lee. To snad ne!) Navíc je tam všechno mizerný - od návaznosti scén přes vychytávky typu zrychlený kopání Brucova dvojníka tak, aby to vypadalo jako Bruce sám, až po scény, kde je Brucův dvojník, kterej vlastně ani není vidět, protože je buď ve tmě, nebo zafašovanej, nebo má na hlavě helmu nebo je snímanej zezadu nebo...ale to je jedno.

Expres foto (2002)

Trochu mi nebylo jasný, co plánoval s tím svým šéfem, a ještě pár jinejch věcí, který ten film trochu shazujou, ale to nic nemění na tom, že chlapík (režisér) věděl co dělá a je to vidět. Frajer má talent.Na pár místech mě solidně přimrazilo a u jedné scény sem byl dokonce solidně vyděšenej. Navíc je Robin Williams vynikající herec, čímž nechcu říct, že by ostatní v tomto filmu hráli špatně, spíš naopak. Celkově je to víc než solidní snímek, kterej si ještě někdy dám.

9 a 1/2 týdne (1986)

Pekelně zastralá věc, úplně bez děje, úplně o ničem. Výčet dobrejch věcí: "You Can Leave Your Hat On" scéna, Mickey Rourke...a tím to končí. Velký zklamání. Kompletně o prdu nuda.

Grindhouse: Don't (2007)

Je to sice celkem dobrý, ale nedostalo mě to tak jak všechny ostatní trailery.