Zprávař: Příběh Rona Burgundyho (2004)

Takouvou šílenost sem ještě neviděl! Will Ferrrel je pro mě (aspoň v tomhle filmu) komediální génius. Jeho herecký kreace jsou postavený na takové trapnosti a ujetosti, až je to vážně HODNĚ vtipný. Steve Carrell jako moderátor počasí s IQ 48 tomu nasadil korunu. Některý momenty jsou nezapomenutelný. Spolu s Tropickou bouří je tohle komedie s největším potenciálem zkultovnět. "V 60% případů to funguje pokaždé." "To nedává smysl."

Dokonalá bouře (2000)

Wolgang Petersen je rutinér nejhoršího kalibru a ani z takhle zajímavýho námětu, jako tento rozhodně je, nedokáže vyždímat ani kapku napětí. Nuda se nedostavuje jen v úvodu, ale kompletně u celýho filmu, a to vše díky Petersenovi, kterej neumí točit špatně, ale ani jinak než dobře, takže je z toho jen blbá rutina bez nápadu, bez napětí a bez zajímavějí podanýho čehokoliv.

Choking Hazard (2004) odpad!

Jeden z nejhorších filmů co sem kdy viděl. Odpornej prd kterej neměl spatřit světlo světa.Fuj na tenhle mizernej film na hovno. Jebárna. U téhle debility sem se ani nedodíval na závěrečný titulky, a to přitom se dívám dycky. V téhle jebárně není nic dobrýho. Ani jedna maličkost. Nikde nic. Ani ťuk.

Diktátor (1940)

Tady snad ani není co vytknout. Příjezd Benzina Napaloniho vlakem je vynikající, stejně jako celý film.

Šampion Mike Tyson (1995) (TV film)

Spolu s The Temptations a Duelem jeden z nejlepších televizních filmů, co jsem kdy viděl. Obstál by i jako film do kin.

Tělo na tělo (2002)

Takže co tu máme? 70 mega na smysl nedávající film v hlavní roli se špatně obsazeným Banderasem a Lucy Liu, která za celý film řekne asi tak 20 slov. Tam ale všechen minimalismus končí, protože zbytek filmu tvoří maximální střelba, maximální výbuchy a maximální demence. Tělo na tělo je složeno z cool jednotlivostí. A těmi jednotlivostmi myslím "jednotlivé záběry." Ty jsou totiž z velké většiny koncipovány tak, aby byly samostatně co nejvíc cool, což doopravdy jsou a v trailerech nebo na fotkách by vynikly -  vrcholem je záběr na snipera, letícího ze střechy. Akorát že jeden cool záběr obvykle nesedí dohromady s druhým cool záběrem a ten nesedí se třetím cool záběrem. Výsledkem jsou podivně nerytmické akční scény, kterých je film plný. Do toho si připočtěte strašlivou hudbu Dona Davise, která má odér "dva roky potom, co to bylo cool" a voilá, jeden z nejhůř hodnocených filmů 21. století je na světě. Stejně si to ale vždycky rád šlehnu znovu, právě pro ty cool jednotlivosti.

Tábor tygrů (2000)

Hodně syrový a vynikající film. Colin Farrell je...je báječný.Skvělá Schumacherova režie a kamera navazující pocit autenticity.Super.