Homeboy (1988)

Neskutečně rozvleklý film. Mickey Rourke je sice vynikající herec, ale hodně mizernej scenárista. Homeboy prakticky nemá děj, jde jen o sled scén, který kdyby se přeházely, vyjde to nastejno. Absolutně nulová vypointovanost scén. Celou dobu o nevíme o Johnny v podstatě vůbec nic. A nejen o Johnnym, ale o všech ostatních. Vztah Mickeyho Rourkea a té holky je o ničem, vlastně ani nevím, jak se jmenovala. Sám Mickey Rourke celou dobu vypadá, že žvejká citron. Christopher Walken tu vypadá, jak kdyby vyšel z nějakýho travesti show a taky tak hraje. Režisér nemá cit pro tempo, tam, kde by byl na místě střih se ještě někdy i několik minut nic neděje. Ty dva zápasy, co jsou ve filmu, jsou mizerně natočený. A takhle by se dalo pokračovat ještě dlouho. Nic jsem od tohohle filmu nečekal, a dobře jsem udělal. Kdybych něco čekal, tak to by byl teprv průser. Vlastně ani nevím, proč dávám dvě. Jedna za respekt k Mickeymu Rourkovi za to, že dokázal dostat do produkce svůj vysněnej film (jakkoliv není dobrej). A druhou asi za cameo Michaela Buffera když ještě neměl svoji hlášku. P.S.: Je zajímavý podívat se v souvislosti s Homeboyem na film Trestanec F.T.W. Scénář taky napsal Mickey Rourke, a ty filmy jsou po dějové stránce prakticky totožný. Dokonce některý scény v těch filmech jsou prakticky úplně stejný. Mickey jako scenárista nemá moc nápadů.

Bathory (2008)

Opravdu velice drahé prdy. Jebárna. Prdy mají být zadarmo, proto sou to prdy. A tohle prdy sou . A drahé. Jedna hvězda za toho old schooláka Nera. Film má tendenciu veľa premávať z prdou do rozpráuky.

Kung Fu Panda (2008)

Nejlepší počítačovej animák všech dob! Legrační opica s vytřeštěnejma očima. Legrační panda!! Úžasná anime sekvence.........::::::::..........Tak jsem viděl Wall-e. Takže Kung Fu Panda je teď drujeh nejlepší animák všech dob.

Vzestup a pád Dennise Byrda (1994) (TV film)

Film stojí na výkonu Petera Berga, který je zde vynikající. Režie hodně zavání televizí a pojetí zápasu taky.Ale Peter Berg je super herec a tak ten film utáhne sám spolu s několika vvynikajícíma scénama.

Nepolíbená (1999)

To vůbec není tak špatný.Spíš naopak. Navíc několik velmi vydařených vtipů.

Zabít Zoe (1993)

Velmi špatný film, ve kterém nic nefunguje. Herci, scénář, kde je spousta scén, které by se daly vyhodit (stejně jako celý film) a vůbec. Jeden dobrej záběr, ale už si nepamatuju, kterej to byl, takže asi tak dobrej nebyl. Je ale s podivný, že ten samej člověk pak natočil něco tak vynikajícího a super, jako jsou Pravidla vášně.Takže to nechápu.

Coroner (1999)

Tohle je tak špatný, až sem se na to dodíval a smál se. Je to zábavné, moc legrační.čert ví, co tomuhle dát za ohodnocení.

Srdce (1987)

Lehce nudný boxerský film, kde Steve Buscemi hraje trenéra. Silný konec.