Inferno (1999)

Avildsen je jen posera, kterej neumí točit filmy. Rocky nenatočil on. To natočil Stallone. Je to vidět, zvlášť, když se podíváte na Rockyho 5 nebo třeba na Inferno. Tak posraný záběry, střihy, všechno, je to na prd. Posral to všechno a všem je to celý totálně posraný. Van Damme hraje super, a příběh je parádní, a kdyby ten Posera Avildsen neměl tak parádní lokace, jako má, tak ten film stojí totálně za prd. Takhle je celkem super. Mít tam jinýho režiséra, mohla to být mega bomba.

Klub sráčů (2000) odpad!

"...napadá mě jediné slovo:debilita...!" Největší odpad všech dob. Tahle věc je urážka slova film.

My z Kačerova (1987) (seriál)

Na téhle dokonalosti jsem vyrůstal.

Invaze (2002) (TV film)

Skvělá (nechtěná) komedie. Tolik černýho humoru na jednom místě aby člověk pohledal. Dementní film, plný ještě dementnějších dialogů a navíc je to celkově úplně, ale ÚPLNĚ TOTÁLNĚ DEMENTNĚ natočený. Díky bohu za Bruce Campbella, kterej to zachraňuje. Právě tím dementním natočením je to taková legrace a scény, který mají vyznít opravdu hrozivě, jsou k smíchu. A navíc má triky z nejspíš odněkud z Ukrajiny nebo Kyrgyzstánu, protože to není jinak ani možný. Navíc je to rarita na VHS, a to se mi líbí.

Babe (1992)

John Goodman ve své nejlepší roli. Aspoň co sem viděl. Skvělý příběh, nejlepší je, že to je pravda. Dobrý zpracování zápasů, zvlášť toho posledního. Supr.

Femme Fatale (2002)

Já jen doufám, že tuhle nádheru jednou dějiny kinematografie docení jako zapomenutý mistrovský dílo. Film, který můžete vidět padesátkrát a pokaždé v něm objevíte něco, čeho jste si předtím nevšimli. A ten pocit, co máte na konci, když víte, že si vás De Palma povodil jak loutku a vy jste mu to všechno sežrali i s navijákem...ten je nepopsatelnej. Nejlepší je, že neodchází, ani při opakovaných zhlídnutích (ne, Femme Fatale vážně nestojí jen na té klasické depalmovské pointě).

Drsnej Shaft (2000)

Průměrný film.Hlášky.Samuel L. Jackson.Průměrný film.

Takoví normální zabijáci (1994)

Mohlo to být super, kdyby to 1) Oliver Stone a jeho kámoši nepřepsali a 2)kdyby to Oliver Stone vůbec netočil a 3)kdyby Oliver Stone na tenhle scénář nikdy nenarazil. ++++++++++ Sakra, je to skvělý. Po několikátým shlídnutí.

Horečka sobotní noci (1977)

Bee Gees jedou svoje největší disko hity, světla na diskotéce blikají o sto šest, a stejně je ten film nekonečně smutnej. Příběh o lůzrovi (lůzrech), pro který existuje jen sobotní noc v klubu 2001. Dál než na brooklynský most se nedostanou, protože jim to životy neumožní, nebo možná ani sami nechtějí. Jediná vidina úspěchu je výhra v taneční soutěži a 500 dolarů k tomu. Na konci je malá jiskra naděje, ale ta těžko přebije všechnu tu depresi předtím. "You Should Be Dancing" scéna je famózní, Travolta hraje a tančí skvěle (těžko říct, co z toho mu šlo líp) a já se na Horečku sobotní noci zase dlouho nepodívám. Life's going nowhere, somebody help me.