Specialista (1994)

Podprůměr od totálně podprůměrnýho režiséra, s celkově podprůměrným natočením a zahráním. Snad kromě Jamese Woodse. Ale to je jen normálka pro něho. Takže k čertu. Jeden z nejhorších Stalloneových filmů. Luis Llosa je otřesnej režisér. Praštit toho Llosa do nosa.

Sejměte Cartera (2000)

Má to záblesky solidního dramatu, slušných hereckých výkonů (a ubercool Slye) a solidně ponurou atmosféru. Bohužel to ale nemá ani záblesk koherentního děje a zbytek potápí katastrofální střih. Je to škoda, Kaye totiž původně natočil úplně jiný film, než mu ho producenti přestříhali a pokusili se z rodinného dramatu udělat akční film (což dokazují vystřižené scény a jeden z nejdepresivnějších režisérských komentářů, co jsem kdy slyšel). Takhle jde o patlaninu, ke které se raději nikdo nehlásí. A není se co divit.

Formule! (2001)

Velmi dobrý film, s totálně nadupanou režií Rennyho Harlina a Stalloneovým "Rocky" scénářem, převedeným do 21. století. Po několika shlídnutích vynikající film, i když scénář je vykrádačka a hloupost, i když dialogy ve scénáři jsou ještě větší hloupost a všechny scény, který se neodehrávají na dráze, by se mohly vystřihnout (kromě honičky v Chicagu). Tohle je vlastně takovej předchůdce Rockyho Balboy, protože s ním má několik stejnejch bodů, a to dost podstatnejch. Každopádně nářez, neprávem propadnutá a pozapomenutá věc.

D-Tox (2002)

Tak tady má někdo (scénárista, režisér, můj oblíbenec Stallone, všichni ostatní herci a spousta jinejch lidí) problém. Nic nefunguje, hlavně scénář, režie, můj oblíbenec Stallone, všichni ostatní herci a spousta jinejch lidí. Po půl hodině už je mi jedno, jak se to vyřeší. A to je blbý, když chcete zaujmout. Na druhou stranu je to tak špatně udělaný, až je zajímavý to rozebírat. Film, ve kterým jedna scéna prakticky nenavazuje na druhou a stejně se to pak vyřeší, to je umění.

Spy Kids 3-D: Game Over (2003)

Do hajzlu s tím. Jen Stallone byl vtipnej, ale ostatní bylo totálně trapný. Všechno a všichni (až na Stallonea) je tam tam na prd.

Hráči (2003)

Výborní herci v solidním snímku debutujícího režiséra. To si zaslouži respekt sehnat takový hvězdy do debutu.

Batman navždy (1995)

Je to divný. Nejlepší byl Tommy Lee Jones.Ostatní za moc nestojí, až na pár věcí.

Stalo se (2008)

Výborný film, dokud jsem po půl 43 minutách nezjistil, co se děje. Potom jsem si říkal, že takhle stupidně "vysvětlený" to být nemůže. A ten závěr tomu dal korunu z prdele. Film bez pointy.

Jade (1995)

Nic moc. Kdyby se vystřihly všechny scény co sou na hranici porna, tak z toho má Friedkin krátkometrážní film. Joe Esterhasz je pěkná lama, které se v životě povedl jeden scénář (Základní instinkt) a zbytek je jen kupa sraček. Včetně tohohle a Showgirls a dalších.