Odpadlík (1992) (seriál) odpad!

Hnus od začátku do konce.

Krvavá stopa (2002)

Velice průměrné s námětem, který jsem už párkrát viděl někde jinde a s pointou, kterou jsem čekal už od půlky filmu.

Tajemné okno (2004)

Nechápu proč všichni zbožňují Stephena Kinga. Má pár dobrých knih (např. The Dark Tower) a tři perfektně zfilmované knihy (Vykoupení z věznice Shawshank, Zelená míle, Stůj při mně), ale to je tak asi všechno. Není to génius. A to dokazuje i Tajemné okno. Rádoby hororová povídka s rádoby šokujícím koncem. Ani Depp to nevytáhne nahoru. 50%

Stůj při mně (1986)

Sice v dnešní době ne příliš známá adaptace knihy S. Kinga, ale jedna z nejlepších.

Clerks 2: Muži za pultem (2006)

Jediný problém jsem měl s titulky. Bylo jich moc a byly moc rychlé, takže mi občas něco uniklo. Jinak film je to velice dobrý. Typ „Za málo peněz hodně srandy.” A další plus: žádný Sandler, Stiller, Wilson, Carrey ani Murphy. Prostě nikdo ohraný, okoukaný, rádoby komik se tu nevyskytuje. Škoda jen toho konce. Scéna z vězení byla na tenhle typ komedie nepatřičná a nudná. 80%. Negativ..!

Maltézský sokol (1941)

Maltézský sokol byl ve své době vzniku zajisté jeden z nejlepších filmů, ale v dnešní době ničím nevyniká, ničím nevybočuje.

Zlomené květiny (2005)

V programu psali, že „...Jarmusch provokuje svým pomalým tempem...”, takže jsem se na něho připravil, ale není to moje kafé. Ke konci jsem se už nudil, ale i tak je to pěkný film. 60%

Hancock (2008)

Je až neuvěřitelné jak se člověk může těch 92 minut nudit. A to v kině! Ale na druhou stranu nemůžu popřít, že jste mě nevarovali. Čekal jsem to, takže o zklamání se nedá mluvit. Je to neuvěřitelně moralizující patlal. Hlavně ke konci si člověk říkal: „Co tady vlastně dělám?” Jestli chtěli tvůrci spojit komiksárnu s psychologickým dramatem, tak se jim to šeredně nepovedlo. Na blockbuster je to málo vtipné, akční, velkolepé. A na psychologické drama je to málo...málo...no, prostě tomu chybí vše. Teda hlavně ta propracovaná psychologie postav. Skoro všechny vtipy byly obsaženy už v traileru a pokud jste slyšely dabing, určitě uznáte, že byl strašný! Hancock je prostě TROTL! 60%

Rozum a cit (1995)

Pěkná oscarová nuda se vším všudy, co k tomu patří. Ang mě chtěl dostat na city. Nepodařilo se mu to. 60%

Rvačka mezi muži (1955)

V padesátých letech vznikly v ČS kriminálky typu: Král Šumavy, 105 % alibi, Smrt v sedle. A ve Francii? Rififi. To snad mluví za vše.