Správci osudu (2011)

Z filmu se zajímavým námětem se vyklubala kýčovitá slaďárna se nezajímavým scénářem a příběhem o lásce až za hrob k osobě, kterou hlavní hrdina v podstatě vůbec nezná. Pardon, ale tomuhle já prostě nevěřím.

Loving Annabelle (2006)

Čekala jsem hodně, dostala jsem málo. Vlastně ještě víc, než málo. Z důvodu plytkého příběhu a absence jakéhokoliv hlubšího poznání duší obou hlavních představitelek mi byl jejich osud naprosto ukradený. Navíc mě Erin Kelly se svým "cool lookem" a cigárem v držce nepředstavitelně iritovala. 3/10

3-iron (2004)

Slova jsou zbytečná v tak zjevném souznění duší, které na mě z tohoto snímku dýchlo. 9/10

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Nebylo to tak strašné, jak jsem čekala. Adam Sandler mi se svým ultrahouštím zvedl náladu - měla jsem nápinky na čtyři hvězdy, ovšem zdlouhavý až nudný konec je zabil. Dobré. 6/10

Čekání na zázrak (2009)

Tenhle film nad ostatními jemu podobnými snímky převyšuje díky své dokonalé hudbě. V žádném jiném filmu jsem hudbu nepociťovala v takové míře, jako v tomto případě. Díky ní jsem se do jednotlivých příběhů ponořila o to víc. Krásný zážitek. . . 9/10

Avatar (2009)

Ráda bych se odstěhovala do Země Nezemě a ta by mohla vypadat jako Pandora. 9/10

Cena za něžnost (1983)

Obrovské překvapení. Konečně opět něco, co mě posadilo na zadek! Dokonalý film, v kterém nechybělo opravdu nic. Během promítání jsem procvičila břišní svaly smíchem, tleskala nad perfektními uvěřitelnými hereckými výkony, zamyslela se nad psychologickou stránkou filmu a vyčistila slzné kanálky. Pro mě jednoznačně jeden z nejlepších filmových zážitků vůbec. . . 10/10

Mise (1986)

Tenhle příběh se mě silně dotkl a přinutil mě přemýšlet. Nad tím, proč se mají stát indiáni křesťany, nad lidmi, nad člověkěm, nad lidskou(?) povahou a spoustě dalším. Pochopitelná bipolarita "řešení" obou hlavních protagonistů, absurdita boje "proti nim" a boje "za ně", také pochopitelná. Dané osobností, jedincem, okolnostmi. . . 9/10

Antikrist (2009)

Zvuky padajících kaštanů, nitro drásající tělo a duši, jež se rozpadá po malých kouscích na padrť. Bez cesty úniku. Čeká se na tři žebráky. Hrůzostrašné, lesem se linoucí "where are you!?!!", při kterém mi tuhla krev v žilách. Těžkopádné, nelehce stravitelné, do hlubin se ponořující. Už přichází. Už jsou tady. Ti tři. 10/10