Vztah Laury s Massimem vážně ohrozí vzájemná nedůvěra. Neodbytný Nacho se je navíc neustále snaží dostat od sebe. (Netflix)

Arsenal83 odpad!

50 odtieňov šedej po poľsky po tretie. Poľská ludra a psychopatický, sadistický udenáč, ktorý si do učebného odboru vzal alkoholizmus a fet. A ludra sa kurví ešte viac, pričom zdatne jej vo filme sekunduje zbor ďalších prostitútok, ktoré za pár chechtákov natočia čokoľvek. Tie porno herečky sa aspoň nehanbia nazvať porno herečkami, tieto sa hrdo pýšia, že sú len herečky, ale od tých pornostars ich nerozlišuje skoro nič. Dej stále nijaký, v jednom kuse ide len o promiskuitnú mrdačku. A keď niekto napíše, že ide o mizerný film a takejto sračke dá napriek tomu tri hviezdy, tak to sa už rozum zastavuje ()

Tomas_PO

Pevne verme, že posledná časť absurdnej trilógie z poľskej dielne, ktorú skutočne nemá zmysel pozerať. Jediný problém je, že absurdita diváka doslova prikuje ku stoličke. Na rozdiel od dvojky táto trojka zázrakom získala jednu hviezdičku, avšak už ani srnky netušia, prečo. Zrejme za kúsok akcie, alebo za maáličko menšiu mizériu, ako v dvojke. ()

Likan7

Polské porno potřetí! Jenže tentokrát skoro...bez toho porna. Jedničku jsem celkem přežil, měla i náznak příběhu, dvojka byla už jen o sexu a hodně odvážných záběrech. A trojka? No...kameraman furt ví, že Sieklucka je v černým upnutým oblečení sexy a dokáže jí nasnímat aby vypadala jako nejžhavější ženská na planetě. Massimo Michela Morroneho je furt úchylný pako (Morrone možná vypadá jako vytesaná socha, ale herec je to příšernej) a Simone Susinna vypadá jako druhá vytesaná socha, k tomu potetovaná, jenže herecky to taky není zrovna Di Caprio. Nejdůležitější ale je, že jsou kluci sexy, ona taky a všechno ostatní je podřadný. Příběh je tady asi 15 minut, jenže tentokrát mi přijde, že i sex je na vedlejší koleji, i když nějaký zásuny samozřejmě přijdou, nenaplňují většinu stopáže. Většinou se tu totiž řeší depky... Jak se pomalu blížil závěr, na internetu jsem zjišťoval kolik dílů mě ještě čeká. Jaké překvapení, že jsou jen 3 knihy...jenže když zbývalo 5 minut do konce filmu, pochopil jsem, že Lauru a Massima určitě ještě uvidíme..a zase to bude určitě podobnej top! ()

hroubek

Zázrak se nekoná a je to blbost jako druhý díl. Druhý díl byl blbej až byl lehce zábavný. Tohle je jen blbé. A nudné. Chybí GP (Guilty Pleasure) okamžiky, erotické scény nic moc a celkově je to nuda, co vizuálně nevypadá nejhůře, ale to nic nemění na tom, že je to hodně špatný film. Nekoukejte na to, je to ztráta Vašeho času. ()

spar odpad!

Myslel som že po katastrofálnej dvojke sa už dno nebude dať hlbšie preraziť, no podarilo sa. Tento film my viac pripadal ako spleť rôznych reklám spojených do 2 hodinového celku. Scéna kde ho ,,dráždila´´ pri jeho stretnutí s mafiánmi mi prišla ako reklama na Clavin , ďalšie scénky v kaviarni ako na kávu od Tchibo a párty v kluboch….. škoda reči …. Samé sex scény ako v treťotriednom porne…. Dávam si otázku o čom to vlastne bolo, a ma byt ešte dalsia časť??? Prečo? Načo? To tý herci fakt nečítajú scenár? Alebo im je to jedno? ()