Epizody(6)

Policistovi zemřela žena při podivné nehodě. Chyba ve virtuální realitě mu nabídne možnost s ní promluvit a on se rozhodne, že zkusí incident zvrátit. (Netflix)

goauld

Tak sice zatím dva díly, ale i tak už musím po tom druhém díle nakonec dát -1. A proč??? No samozřejmě z důvodu násilného šroubování multikulti do emocí. (jako měl teda tu blonsku skutečně tak rád jako tomu bylo v první díle?? nebo raději Pavasu z Afghánistánu.... No tak... zase chápu, že ON taky není běloch jak poleno ;-) Ale stejně... asi bych blonsku zachránil a holt Pavasa nebude ;-)) REEDIT: po shlédnutí celé série: a nakonec další -1 za ten LGBTQXYZ+ . Hyperkorektnost a jinakost zkrátka už nesmí chybět (jeho dcera si vezme přítelkyni). Jinak co se týče námětu - sice viděno v Zpět do budoucnosti 2, ale ... to už bylo dááávno a tento styl scifi je stále neokoukán. Je sice hezké měnit minulost, ale ty následky :-D (jooo a jedna úvaha k zamyšlení: proč musel věčně chodit do VR místnosti, když stačilo si ty brejle vzít domů?? ale chápu, že občas ta "logika" musí ujet v každém filmu/seriálu) ()

BabyJane77

překvapilo mě tolik kladných hodnocení, mně to přišlo jako mix brazilské telenovely, návratu do budoucnosti a pokusu o krimi. Děs běs a ty kudrdliny, které neustále padaly do očí rádoby sexy vyšetřovateli grrrrr :) už nikdy víc a rychle zpět k severským detektivkám. ()

Zajk

Začátek vypadal poměrně slibně, nebylo, to vůbec špatné, zajímavý způsob provední, ale každým dalším dílem, to stálo více za ho***. Přestávala fungovat základní logika, příběh přéstával dávat smysl,  jak kdyby to psal někdo, kdo nedomýšlí důsledky, jen, aby to měl rychle napsané. Za snahu dávám 6/10. ()