Maniak

• Francie Maniac (více)

Mr_Corny odpad!

Veľkú mieru úchylnosti v spojení s kravým hnusom nezachráni ani fakt, že za vyčíňanie maniaka môžu traumy z detsva. Celý príbeh aj s biednou kamerou lieta kdesi vo vákuu. ()

H3LLraiser

Film sám o sobě slabej průměr, trošku jsem nepobral ten konec. Takže to máme slabší 3* ta čtvrtá je za obsazení čičinky v hlavní roli a pokérovaný čičinky v roli oběti no. 2 ()

Terezasch

Naprostý hnus a navíc nesmysl. Ještě teď si pamatuju, jak mi bylo v kině nevolno. Nevolnost přetrvávala i po odchodu z kina, a opravdu ji nezapříčinil nalačno spořádaný popcorn. Přitom to začínalo tak slibně. Nápad dobrý, ale jako celek to bylo odfláknuté. Nedotažené do konce. Chyběl úvod, zápletka i závěr. Škoda. Jedna hvězdička za nápad, druhá za to, že to ve mě vyvolalo potřebu zvracet. ()

987Castiel

Obsah ma okamžite zaujal, obsadenie hlavnej postavy ma už úplne dorazilo a nevedel som vyčkať kedy to uvidím. Jednoduchý, nízko rozpočtový film, ktorý sa možno zo začiatku tvári ako "Béčko", avšak originalita POV kamery ho dvíha o úroveň vyššie a zaslúži si uznanie a dúfam, že sa viacerí tvorcovia podobného žánru inšpirujú týmto spôsobom nakrúcania. Na druhú stranu musím spomenúť aj zrejme najväčšiu chybu, ktorá mi vyslovene vadila a to fakt, že v scénach "vrah vs. obeť" bolo prázdne metro, prázdna ulica a pod v meste ako L.A.. Mám rád reálnosť. ()

Rust_Francis

Je to jako POV porno s hromadou krve na konci. Doporučuje se ženám, které jdou večer z práce domů nebo psychopatům, které baví krvavý sex. Psycho. Frodo je psycho. ()

JenomDominik

Psycho zážitek, na kterej budu vzpomínat ještě dlouho. Je to brutální, je to napínavý a především svým stylem originální... tím pádem je to přesně takový, jaký by to mělo být. I díky podhodnocení mě film překvapil. 85% ()

Luciaaas2

Frodovi hráblo, co zničil prsten a od té doby se vydal na krvavou cetu pomsty :-D Elijah Wood je perfektní a role mu naprosto sedla. Je vážně maniakální v této roli. Je znát, že Woodovi lépe sednou vrazi, psychopati, například v Sin Sity. Rád bych viděl Wooda ve více podobných rolí. Mladiství vzhled, nevinnost, samý klam, který Elijah umí využít na plno. Tím dovává svým postavám originalitu a zajímavost svých postav. ()

R-2

Tak nějak nevím, začátek zajímaví, ale po půlce naprostý stereotyp s tak rychlím koncem, že film vyzněl tak nějak....? Jo kdo jde na dost krve, pohled z první osoby, tak asi hvězdičku přidá. Pro mě zajímavě zpracované záběry v psychóze, jinak nic moc. Viděl v kině 40% ()

jeskynka odpad!

Z tohoto filmu mi bylo zle, je to syrová sonda do duše masového vraha. Někdy si říkám, proč se vůbec točí takové filmy, peníze by se daly investovat i jinam. ()

Vital

Drsný spíše horor,Elijah Wood podává velice slušný výkon,depresivní atmosféru doplňuje neméně depresivní hudba kterou bych spojil s hororama 80.let,což byla příjemná změna oproti tuctové hudbě hrající dnes.Vražedné scény mi dělaly radost,jen si vemte,když vám někdo nožem jezdí po páteři až slyšíte jak se ostří vlní po kůži a pak najednou... :-) slabší gore scény jsem již dlouho neviděl a zde vypadali vážně dobře a nepřehnaně.Po dlouhé době jsem se v kině dobře bavil. ()

govannon

další z filmů, kde trailer totálně trumfne film... čekal jsem tedy podstatně víc, pořád jsem si říkal, co z toho vyleze a nakonec jsem se nedočkal... velmi jednoduchý děj, kde toho moc neni vysvětleno, ukazující až nechutné záběry (při kterých autor opravdu vyřádil), taktéž me dostala demence holek, které si pro to přímo šly... pouze dvě scény mne velmi překvapily a zaskočily, takové, které bych od toho filmu očekával a to je velmi málo... ()

PinkCrimson

Musel jsem chvíli přemýšlet co vlastně proti tomu filmu mám. Potoky krve (pokud nejsou samoúčelné) mi nevadí a téma temných hlubin lidské duše je dokonce moje oblíbené. Takže co vlastně vadí? Asi to, že Maniak prezentuje jen jednu myšlenku - na světě jsou potrhlíci. No, vlastně dvě myšlenky - 1. na světě jsou potrhlíci, 2. potrhlíkem se člověk může stát i díky tomu, že jeho maminka měla ráda sex. To je ale pořád na celovečerní film dost málo, a nic jiného jsem tam opravdu ale opravdu neobjevil. Takže jedna hvězdička za řemeslo, druhá za originální kameru z pohledu hlavní postavy, víc nedám, nevím za co. Hobit působí jako maniak přesvědčivě, ale to by měla být samozřejmost., to je to řemeslo. ()

zipS

"MASO" .. vidiet ze alex aja ma staale co povedat :) Dobre spracovane, Elijah zapasoval ako rit na serbel, len to SPOILER: skalpovanie mi nejak prislo moc "easy" .. ale rozumiem.. kto by sa s tym prplal vo filme :] ()

Durrie

Velmi znepokojujcí pohled očima sériového vraha s pohnutou minulostí, myšlenkami, fetišem a ostatně úplně vším. Režisér odvedl perfektní práci a Wood si tu roli vysloveně "užil". Rozhodně kvalitní film, který nezapadne. POV kamera je hezká změna a dává filmu jiný rozměr. Jeden z mála snímků, u kterého jsem nestihl sníst popkorn. ()

JimWalker007

Krvavý lov v nočných uliciach i pohľady do spomienok psychopata - a to všetko v štýle hier FPS. Len namiesto strieľania sledujeme kreatívnu prácu s dýkou. Kamera i hudba sú plusom, naopak - stabilne úchylný výraz Froda a po istom čase predvídateľný pád do zatratenia bez výraznejšieho nápadu - okrem zabíjania - odsúvajú snímku do nudných vôd. Ako keby ste sledovali pridlhý trailer akčnej hry , bez možnosti si ju niekedy zahrať... ()