American Horror Story

• USA American Horror Story (více)
USA, (2011–2024), 100 h 14 min (Minutáž: 34–74 min)

Předloha:

Ryan Murphy (kniha), Brad Falchuk (kniha), Danielle Vega (kniha)

Sarah Paulson, Evan Peters, Lily Rabe, Jessica Lange, Denis O'Hare, Kathy Bates, Angela Bassett, Frances Conroy, Taissa Farmiga, Emma Roberts, Adina Porter (více)

Série(12) / Epizody(132)

Recenze uživatele nirvana91 k tomuto seriálu (5)

Murder House (2011) (S01)

Prvá séria AHS bola pre mňa niečo nové, niečo o čom všetci hovorili, ale ja som tomu zatiaľ nevenovala pozornosť. Keď som však začala, nevedela som prestať! Aj preto som ju zhltla ako jednohubku - ani mi nestihlo pretráviť a už bol koniec. Ten pocit strachu, ktorý vo mne vyvolala celková atmosféra som strašne dlho nemala. Pre mňa jedna z najlepších sérií AHS. ()

Asylum (2012) (S02)

Stále sa neviem rozhodnúť, či bola táto séria lepšia ako tá predošlá. Ale jedno viem isto (a isto nie som sama) - bolo to väčšie psycho! Taktiež som si viacej začala všímať herecké výkony postáv z predošlej série. Mala som pocit, že sa im dostalo viac priestoru. Jessica, Sarah aj Evan tu hviezdili! Rovnako Lily (v prvej sérii som ju úplne prehliadla) a Zachary, ktorého som naposledy videla v Heroes - ale pri podobnom aj ostal. SPOILER: Osobne by mi stačilo, keby seriál skončil tým dielom, keď Monsignor zhodil Mary Eunice zo schodov. Jej smrť mi však prišla príliš jednoduchá na to, že bola posadnutá diablom.. KONIEC SPOILERU! ()

Coven (2013) (S03)

Pre mňa najslabšia séria a aj najnesympatickejšia postava Jessicy Lange. Čáry máry môžem, ale tu to nejako nefungovalo. Celý čas mi príbeh prišiel ako hádka dospievajúcich nevybúrených sebestredných "čarodejníc", o tom ktorá by mala byť Najvyššia (Supreme) a prečo. Na zadnú linku s Madame LaLaurie som už aj skoro zabudla. Jediné normálne postavy boli Cordelia a Misty Day. Vďaka za ne!! A tiež Myrtle Snow. ()

Freak Show (2014) (S04)

"Freaks" si človek rýchlo obľúbil. Každá mala svoj príbeh, každá mala rovnakého záchrancu - Miss Elsu! Obrovské plus prikladám prepojeniu deja s druhou sériou :) ()

1984 (2019) (S09)

Po Hoteli konečne AHS kvalitka! Prvých pár dielov, ktorých zápletka bola "na jedno kopyto" v konečnom dôsledku spelo k úspešnému rozvinutiu deja a preto stálo za to vydržať. 80te roky sú späť, ale aerobik už nikdy nebude taký cool ako vtedy - preto pozerajte :D ()

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis