Vyšinutý

• USA Unhinged (více)

Tento aktuální psychologický thriller zkoumá křehkou rovnováhu současné společnosti a dovádí agresi za volantem, se kterou jsme se už všichni setkali, k naprosto nepředvídatelnému a děsivému vyústění. Rachel (Caren Pistorius) jede pozdě do práce a na semaforu se dostane do ostré hádky s jiným řidičem (Russell Crowe), který má ze svého dosavadního života pocit bezmoci a připadá si všemi přehlížený. Rachel a všichni, které má ráda, se brzy stanou terčem muže, který si umane, že na tomto světě po sobě zanechá ještě poslední stopu tím, že Rachel udělí řadu vražedných lekcí. Následuje nebezpečná hra kočky s myší, která dokazuje, že si nikdy nemůžete být jisti, že ve vaší blízkosti není někdo na samé hranici vyšinutí. (Vertical Entertainment)

maximusBZ

Maximuuuuuuuus to dal na pána trochu to reziser strihal ako pri segalovi co sa pri gladiatorovej vahe ani necudujem ale film bol ok taka jednohubka ()

Bogrant

Film, ktorý má za úlohu hlavne prinútiť nezodpovedných vodičov k zvýšenej pozornosti za volantom, aby ich nezastihol podobný osud. Námet dobrý, ale málo vierohodne spracovaný, pokiaľ nie ste zrovna občan USA, kde sa zjavne podobné veci dejú na dennom poriadku a potom z toho vznikajú takého snímky, ktoré čím viac sa snažia tlačiť na pílu, tým viac vyznejú znepokojivo a absurdne. Najväčším problémom je však paradoxne Russell, či skôr spôsob jeho vedenia, nakoľko som mu jeho narušeného magora neveril ani len minútu. Či to je chyba režiséra, alebo dôkaz toho, že všetci starneme? ()

hronikpetr

Povedený film, sice má padouch až neuvěřitelné štěstí a vše mu hraje do karet což bije do očí. Ale jako jednohubka je to fajn.. ()

Kraken777

Keď som dopozeral tento film, pripadal som si ,že som to pozeral nie viac ako 20 minút a skončilo to. Veľmi dobrý akčný thriller, síce má to aj svoje slabšie miesta, len by som si tam vedel predstaviť aj iných hercov ako Russela Crowea. 65% ()

raru

Súhlasím,že úplne zbytočný a nijak zvlášť originálny film,ale malo to spád a démonický Crowe bol fajn. ()

vinducha

"Stejně si holky sami za to můžou " , jak se zpívá v 1 songu od Hagen Baden .  Nezjistil jsem jestli pan R. Crowe přibral takto samovolně , nebo se musel do postavy "zprasit" , ale jemu tedy ta role sedla maximálně . Super jízda. ()

CheeseFigure

Čakal som priemernejší zážitok, ale nakoniec som bol celkom spokojný. Hlavná hrdinka je síce nesympatická nezodpovedná krava, ktorá si za problémy mohla sama. Tým netvrdím, že postava Russella Crowea sa zachovala správne a že som jej fandil, práve naopak. Jednalo sa o narušeného (ako to prezrádza názov filmu) psychopata, ktorého Crowe zvládol skvelo. Dá sa povedať, že tento film stojí primárne na ňom. Čo musím ďalej pochváliť sú vraždy, fandovia násilia si prídu na svoje. Taktiež ma potešili niektoré detaily a to, že tvorcovia si neťahali ,,králikov z klobúka". Áno, niektoré veci treba scenáru odpustiť a prižmúriť nad nimi oči. Ale ako som písal, bolo to lepšie, ako som čakal a bavil som sa. ()

Feacher

Byla to taková Kobra 11 ve stylu Saw s asi jediným hercem, který má nějaké jméno. Myslím, že Russellu Croweovi tahle role poměrně sedla a svým hereckým uměním nezklamal. Nicméně ve své podstatě to byla sice zajímavě napsaná věc, ale tak trochu s logickými dírami. Ne, že bych našel něco opravdu, co by bilo do očí, ale úplně clear to nebylo. Byla tu snaha o nějakou hloubku, ale moc se to nepovedlo. Film byl přímočarý, jednoduše primitivní s násilným průběhem i závěrem. Rozhodně to nebude dle mého patřit mezi Áčkové snímky a nebýt Russella, tak to má podle mě daleko horší hodnocení. 3* jsou asi spravedlivé. ()

Little_Sawy

Tá ženská jednoznačně nenabrala nějlepší deň cestou kolem když na ňěj zatroubila, vyšinutý psychopat kterej se cpe práškama, se dosť divým že mu jěště nemrdla cévka s toho, jelikož to je dvoumetrákovej dvěstekilovej špekoun. Hnedka ze začátku vidíme, jak rozmrdá člověka, přejede člověka autem, pak kuchne cápka v reštaurácii príborem, a nakonec škrtí kluka káblem, a fízli jen lítají z místa na místo a hovno s toho, alespoň se jednému poštěstí střelit řidiče blbé mířenu ránou, ale i tak to schytá. Celkem konec mohl bejt jinej. ()

sh4ris

Russell podal věrohodný výkon psychopata, který bude kosit kohokoliv, kdo ho zrovna nasere. Film je ale dost přepálený a i když je od první minuty plný akce, já jsem se až tak nebavila a asi i brzo zapomenu, že jsem jej viděla.. ()

FauSSt

Obézny invalidný a neozbrojený dôchodca….zvykne byť neporaziteľný a uniká s lahkosťou nesmrteľného atléta…to už im musí ozaj jebať v tých chorých amerických hlavách…neuveriteľné ani ako fikcia… ()

Russell Crowe jako nelítostný gangster

Russell Crowe jako nelítostný gangster

14.05.2020

Australský herec Russell Crowe (Gladiátor) si zahraje ve snímku American Son, jenž je remakem oceňovaného filmu Prorok Jacquese Audiarda. Příběh vypráví o muži, který ve vězení spadne pod křídla… (více)